192 193 GRONI GEN. Gemeenten. Yraag 1. Vraag 2. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Classis Winschoten. Ter Apel. Wij zorgen er goed voor. In twee houten kisten met sloten. Ja. Ja. Binnen twee maanden. Oude Schans. Wij zorgen, dat er niets In een houten kistje. Ja. Ja. Bij eene schriftelijke verloren gaat. Ja. Kerkvisitatie. N.-Stadskanaal. De predikant zorgt er voor. In een kastje. Ja. Met afschrift. Vriescheloo. De predikant bewaart het In eene houten kast. Ja. Ja. Met afschrift. in de pastorie. In eene niet-brandvrije kast. Ja. N.-Pekela. Wordt bewaard achter dubbel slot. Ja Na Pinksteren. Bellingwolde. Het Archief beteekent hier In een kastje in de oudste pastorie. Er is eene lijst van Zie antwoord 3. Bij eene schriftelijke niets hoegenaamdgeen stuk voor 1820. de aanwezige stukken. Kerkvisitatie in Mei. Westerlee. In eene houten kist op den zolder Ja. Reeds opgezonden. der pastorie. Wegens kort ver blijf in de ge meente nog niet te beantwoorden. Zuidbroek. In eene gewone kast. Wel een index. Misschien in den loop van den zomer. Onstwedde. Nu en dan nazien, of alles in orde is. In eene houten kist. We meenen: ja. Ja. Met afschrift. Ylagtwedde. In eene houten kist op den zolder Ja. Ja. Met afschrift. der pastorie. Ja. Scheemda. Wordt goed bewaard. In eene houten kist. Ja. Met afschrift. Eexta. In eene houten kist op de studeer kamer der pastorie. Ja. Ja. Binnenkort een af schrift. Stadskanaal. In eene kist. Index archief. Wildervank. Eene kist door de kerkvoogdij Index archief. toegezegd. Classis Appingedam. In eene pas aangeschafte houten Ja. Holwierde. Gedeponeerd op vochtvrije In bewerking. Over twee maanden. plaats in de pastorie. kast. Ja. Schildwolde. Ingekomen stukken worden bewaard. In blikken trommel. Ja. Met inventaris. Zeerijp. Het deponeeren op niet- In houten kistje. Ja. Ja. Met inventaris. vochtige plaats. Op de studeerkamer van den Farmsum. Bestaat geen eigenlijk Ja. Ja. Zoo spoedig de Synode Archief. predikant. Ja. het wenscht. Leermens. Droog houden In blikken trommel. Ja. Steeds, als dit gevraagd Zooveel ik weet, ja, wordt. Eenrum. 't Wordt bewaard. In blikken trommel. De stukken zijn voor eenige jaren saamgebonden. Vóór 1 Juli.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 26