190 191 OVEIijsEL. Gemeenten. Classis Deventer. Bathmen. Colmschate. Haaksbergen. Wierden. Welsum. Delden. Losser. Tubbergen. Classis Kampen. Zalk c.a. Zwartsluis. Kamperveen. Giethoorn. Blankenham. Willemsoord. Yraag 1. Netjes in orde houden ieder jaar reinigen en nazien. Bewaren. Behoorlijk in orde houden. Bewaren. Deze vraag begrijp ik niet. Behoorlijk voor zorgen. Zie onder 2 en 4. De zorg er voor is aan den predikant opgedragen. Deze vraag begrijp ik niet. Nazien. Toevertrouwen aan de zorg van den predikant. Bergen op eene droge en veilige plaats. Droog houden. Yraag 2. In eene flinke kast in de pastorie. In een blikken trommel. In gesloten kast. In eene kist. In eene kast in de pastorie. In eene houten kist in de pastorie. Deels in eene brandkast. In eene brandkast. In houten kist met ijzeren beslag. In eene kast in eene kamer des kerkeraads. Het belangrijkste in eene brandkast. In eene gewone kast in de pastorie. In houten kast. In eene boekenkast. Vraag 3. Ja. Ja. Ja. Neen. Ja. Ja. Zie onder Ja, meenen wij. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. GRONIIqen. Classis Groningen. Noorddijk. Kolham. Aduard. Lettebert c. a. Oostwold c. a. Wierum c. a. Niezijl. Groningen. Midwolde c. a. Goed bewaard, maar deels bedorven. Geene bijzondere maatrege len. Goed bewaren. Goed bewaren. Ordenen en bijschrijven. Ar chief is niet veel bijzonders. Bewaren. Eene commissie uit den kerkeraad zorgt voor het bijhouden der stukken. In eene houten kist. In eene houten kist. In eikenhouten kistje met twee sloten. In gesloten kistje. Oudere stukken ter Secretarie. In gesloten kist. In een houten kistje. In houten kist. In brandvrije kamer. In houten kist. Neen. Ja. Ja. Ja Ja. Ja. Ja. Ja. Vraag 4. Vraag 5. Ja. Afschrift steeds dispo nibel. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Er is een onvol ledige ligger. Ja. Met inventaris. Reeds opgezonden aan het Classicaal Bestuur. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Zonder studie onmoge lijk een inventaris op te stellen. Ja. Ja. Met inventaris. Met inventaris. Ja. Ja. Ja. Met inventaris. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Met inventaris. Aanmerkingen. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Index. Afschrift index. Afschrift index. Yoor 1 Mei 1902. Yoor 1 Mei 1902. Zoodra de Synode het verlangt. Met inventaris. Afschrift van den index kan moeilijk geheel worden gegeven. Binnen den kortst mo gelijken termijn.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 25