1 188 189 FRIES- LA.ND. Gemeenten. Yraag 1. Paesens. Naar behooren. Kollummerzwaag. Classis Heerenveen. Naar behooren. Ter Horne. Naar behooren. Bakkeveen. Naar behooren. Langweer. Naar behooren. Haulerwijk. Ter Kaple. Naar Naar behooren. behooren. Akkrum. Naar behooren. Steggerda. Naar behooren. Tjerkgaast. Naar behooren. Ter Wispel. Naar behooren. St.-Johannesga. Wolvega. Drachten. Naar Naar Naar behooren. behooren. behooren. Classis Zwolle. Raai te. Dalfsen. Gramsbergen. Dedemsvaart. Wijhe. Lutten. Lemele. Den Ham. Droog houden. Bijhouden. Bewaren. Yraag 2. In eene houten kist. In eene houten kist. Gedeeltelijk in eene brandkast In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. ln eene houten kist. In eene houten kist. De stukken bijhouden en reinigen van stof. Wat bedoelt deze vraag? Zorgvuldig bewaren. Bewaren en bijhouden. In houten kast. De predikant bewaart het. In eene afzonderlijke kast in de pastorie. In eene boekenkast van den predi kant. In eene houten kist. In eene kast in de pastorie. In eene kast in de pastorie. Vraag 3. Yraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Zoo goed mogelijk Men tracht inven geordend, na lan taris op te maken. ge verwaarloozing. Met inventaris. Ja. Ja. Ja. Ja. Met inventaris. 't Is een chaos. Onvolledig geïn ventariseerd. De toestand is niet Ja. Met inventaris. te best. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Zoodra zulks verlangd wordt. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Ja. Zal gezonden worden. Ja. Ja. Zal gezonden worden. Ja. Ja. Zal gezonden worden. IJ fSEL. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Inventaris. Ja. Ja. Als de Synode 't ver langt. Ja. Ja. Binnen drie maanden. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Als de Synode 't verlangt. Ja. Ja. Afschrift van den index gezonden aan het Classicaal Bestuur. Ja. Ja. Als de Synode 't ver langt.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 24