186 FRI Gemeenten. Yraag 1. Yraag 2. Classis Leeuwarden. Suawoude. Menaldum. Hallum. Rijperkerk. Marrum. Oudkerk. Wartena. Hijlaard. Beers c. a. Wirdum. Leeuwarden. Hempens. Classis Sneek. Harich. Gaastmeer. Oppenhuizen. Wijchel. Warns c. a. Sloten. Stavoren. Classis Franeker. Burgwerd. Lollum c. a. Dongjum. Midlum. St. Jacobi parochie. Classis Dokkum. Twijzel. Waaxens. Nes. Is reeds beantwoord. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Goed verzorgen. Bewaren tegen moten vocht. Bewaren tegen mot en vocht. Bijhouden. Yan tijd tot tijd alles nazien. Reinigen met terpentijn en bewaren met kamfer. Zorgen dat niets verloren ga. Naar behooren. Naar behooren. Naar behooren. Naar behooren. Naar behooren. Naar behooren. Naar behooren. Is reeds beantwoord. In eikenhouten kist dekselbekleeding. met zinken In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene bouten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. In eene houten kist. LAND. 187 Yraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Is reeds beantwoord. Is reeds beantwoord. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. J a. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Ja. Binnen twee maanden. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Nog niet; 't zal ge Neen. Spoedige toezending. schieden. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Nog niet't zal ge Ja. Spoedige toezending. schieden. Ja. Ja. Met inventaris. Wanneer zulks ge- wenscht wordt. Nog niet; zal ge Ja. Met inventaris. schieden. Ja. Ja. Met inventaris. Niet in allen deele. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Reeds opgezonden 1901. Met inventaris. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Ja. Ja. Belooft inventaris te zenden. Ja. Ja. Na aanvraag terstond beschikbaar. Aanmerkingen. Eene brandkast wordt aange schaft. Afschrift van den inventaris is te vinden in de „Oude kerkelijke archieven in Friesland".

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 23