184 185 UT RECHT. Gemeenten. Classis Utrecht. Utrecht. Kamerik. Classis Amersfoort. Baarn. Nieuw-Loosdrecht. Westbroek en Achttien hoven. Hoogland, Soesterberg. Soest. Eemnes-Binnen. Classis Wijle. Rhenen. Overlangbroek. Eist (bij Amerongen). Leersum. Amerongen. Werkhoven. Doorn. Yraag 1. Voldoende. In 1900 is alles geordend. Voldoende. Voldoende. Vraag 2. In de kerkeraadskamer der Dom kerk. In eene houten kist met 3 sloten. In kast of kist (de geldswaardige stukken in brandkast). In kast of kist. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. Iu kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Onvoldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. In kast of kist. Voldoende. De nog jonge predikant durft niet te zeggen, dat er voldoende zorg voor het archief gedragen wordt. In eene brandkast. In kast of kist. Vraag. 3. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Ja. Ja, Behoorlijk geordend. Behoorlijk geordend Zooveel mogelijk geordend. Zooveel mogelijk geordend. Behoorlijk geordend Behoorlijk geordend. De orde laat te wenschen over. Ja. Ja. Ja. Uitstekend. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Alleen van de laatste 60 jaren. Ja. Neen. Met inventaris. Met inventaris. Zal volgen. Met inventaris. Zoodra de nieuwe inven taris gereed is. Ja, maar niet aan gevuld. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Neen. Zal volgen. Zal volgen. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Terstond. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris Binnen den termijn, dien de Synode ge lieft te bepalen. Durft niets beloven. De predikant i9 bezig een inventaris samen te stellen. Die arbeid is moeilijk en veel omvattend. Worden alle stukken afzonderlijk vermeld, dan zal de cata logus 2000 nrs. bevatten. Het archief is oud, een stuk dateert van voor de Her vorming. Sommige stuk ken behooren bij de kerk voogdij of de burgerlijke overheid. De predikant kan niet alles ontcijferen. De kerkeraad verzoekt de Synode de predikanten aan te schrijven, niet langer allerlei stukken van on waarde te bewaren.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 22