182 ZEE LAND. 183 Gemeenten. Vraag 1. Oosterland. Dreischor. St.-Maartensdijk. Brouwershaven. Classis Goes. Goes. Heinkenszand. Nisse. 's-Heer-Arendskerke. 's-Heerenhoek. Wilhelminadorp. Baarland. Oudelande. Kloetinge. Cortgene. Ellewoutsdijk. Wissekerke. Borsele. Ovezande en Driewegen. Classis lJzendijke. Terneuzen. IJzendijke. Hontenisse. Retranchement. Sluis. Schoondijke. Vraag 2. De kerkeraad zal eene brand kast zien te krijgen. Zoo goed mogelijk voor zorgen. De kerkeraad zorgt voor de bewaring. De predikant begrijpt de vraag niet. Rangschikken en opbergen. De stukken in pakken ver zamelen. Behoorlijk zorg dragen. Behoorlijk zorg dragen. Zorgvuldig er op toezien. Het is opgeknapt en gekaft. Zorgen, dat het in goeden staat blijft. Bewaren. De kerkeraad zorgt er voor. Vroeger schijnt veel ver loren gegaan te zijn. Nu en dan nazien. Droog conserveeren. In goeden staat houden. Jaarlijks nazien. Voor de bewaring wordt niets gedaan. In eene houten kist op den zolder der pastorie. In eene kist; binnen kort waar schijnlijk in eene kast. In gesloten houten kast. In kast in de consistoriekamer. In eene kast, waarmede in 1900 de Kerkvisitatoren tevreden waren. In eene muurkast in de consistorie. In houten kast. In houten kast in de consistorie. In gewone kast. In gesloten kist. In droge kast in de pastorie. In eene droge boekenkast der pastorie. In eene kast in de consistoriekamer. In droge kast in de consistorie. In gewone kast. In eene kast in de consistoriekamer. In eene kist met 2 verschillende sloten. In gesloten houten kast. In staande kast der pastorie. In gewone houten kast. In gewone boekenkast in de con sistorie. In eene gewone houten kast. Vraag 3. Vraag 4. Ja. Ja. Ja. Ja. Zal geordend worden. Ja. In den laatsten tijd wel. Ja. Ja. Ja. Ja. Gedeeltelijk. Ja. Ja. Ja. Ja. Er is niets te or denen. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Gedeeltelijk. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Onvolledig. J a Ja. Ja. Ja. Ja. Ja; echter niet in finesses. Ja. Ja. Ja. Ja. Vraag 5. Aanmerkingen. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Binnen eenige dagen. Inventaris. Inventaris. Zoodra 't verlangd wordt. Met inventaris. Zoodra de Synode 't verlangt. Spoedig. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Vóór het einde van 1902. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Binnen twee maanden. Met inventaris. De uitvoerige inventaris ver meldt de akten boeken sinds 1578; dat van 15871605 ontbreekt. De inventaris loopt slechts tot 1848.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 21