180 NOORD, HOLLAND. 181 Gemeenten. Vraag 1. Andjjk. Hensbroek. Enkhuizen. Abbekerk e. a. Lutjebroek. Hoorn. Wijdenes. Classis Edam. Landsmeer. Etershem. Middelie. Wognum c. a. Edam. Purmerend. Classis Middelburg. Melis- en Mariënkerke. Oostkapelle. Nieuw- en St.-Joosland. Zorg er voor opgedragen aan den predikant. Kerkeraad en Kerkvoogden overlegden over eene brand vrije kluis. De predikant bewaart het. Wordt bewaard in de pas torie. Goed onderhouden en or denen. Behoorlijk oppassen. Wordt geregeld geordend. Bewaren tegen mot en vocht. Niets bijzonders. Naar behooren bewaren. Vraag 2. In eene kast in de pastorie. Deels in eene brandkast, nl. de eigendomsbewijzendeels in de pastorie. Zie vraag 1. In eene gewone kast. In een blikken trommel. De oude doopboeken ten stadhuize. Diaconierekeningen bij den admi- nistreerenden diaken. In houten kist. In met ijzer beslagen kist op den zolder der pastorie. In eene houten kist in de pastorie. In eene houten kist in de pastorie. In eene houten kist in de pastorie. In gesloten kast. Het belangrijkste in eene brandkast der diaconie't overige in eene brandkast met twee sloten. Vraag 3. Ja. J a Zeer zeker. Behoorlijk. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Behoorlijk. Ja. Ja. ZEILA.ND. Veere. Vlissingen. Ritthem. Classis ZieriJczee. Burgh. Kerkwerwe. Bewaren. Bewaren. Eenige malen in 'tjaar te voorschijn brengen en nazien. Alles wat dienstig is. Wat wij kunnen. Zie volgende vragen. In eene ijzeren kist. In soliede houten kast. In gesloten kast in de consistorie kamer. De oudere boeken in eene brandkast de latere in eene houten kast. In kasten in de consistoriekamer. In houten kast. In eene kist met drie sloten in de kerk. In soliede houten kast in de con sistorie. Ja. Ja. Ja. Neen. Ja. Ja. Ja. Ja. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Gedeeltelijk. Ja. Evenzoo. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Gedeeltelijk. Ja. Ja. Ja. Ja. Onnoodig. Met inventaris. Reeds opgezonden. Met inventaris. Zoo spoedig mogelijk. De index was te groot om even te copieeren, maar is ter beschik king. Zoo noodig, binnen 14 dagen. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Reeds opgezonden. Binnen een half jaar. Met inventaris. Binnen zes weken. Zoodra 't verlangd wordt. Zoodra de scriba ge legenheid heeft. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Met 3 a 4 maanden.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 20