178 179 NOORD H°LLAND- Gemeenten. Vraag 1. Vraag 2. Noord-Scharwoude. Kolhorn. Wieringer waard. Schagen. Barsingerhorn. Bergen. Egmond aid. Hoef. Zijpe. Oude Schild. Hippolytushoef c. a. Oosterland c. a. Petten. Classis Hoorn. Benningbroek. Westwoud c. a. W ervershoof. Berkhout. Opperdoes. Obdam. Hoogkarspel. Twisk. Grootebroek. Grosthuizen c. a. Vragen laten zich niet be- antwoorden wegens het onbeteekenende van het Archief. Niets bijzonders. Niets bijzonders. Droog houden. Grootendeels aan den pre dikant toevertrouwen. Den predikant toevertrouwen. Bewaren in de pastorie. Het is behoorlijk gerang schikt. Nauwkeurig toezicht op houden. Zorgvuldig de boeken na zien, enz. enz. In eene kast bewaren. De noodige zorg er aan besteden. Geregeld bijhouden. Onderhouden (genoegzaam naphtalineballen), onder zoeken, onderscheiden, scheiden(zeer voorzichtig). Bewaren in eene brandkast. Niets bijzonders. Missives liggen in porte feuilles. Zoo goed mogelijk voor zorgen. In eene brandkast. In de studeerkamer der pastorie. In een kast in de consistoriekamer. Deels in de pastorie, deels ten huize van den administreerenden diaken. Er is echter eene nieuwe, maar nog te vochtige brandvrije kluis. In eene houten kast. In houten kist. In houten kist. In eene kast. In eikenhouten kist. In een kistje in de consistoriekamer. In eene kast in een steenen lokaal. In een kast in de kerkekamer. In houten kast in de pastorie. In eene brandkast. In eene kast op de studeerkamer. In eene kast van de studeerkamer, In twee kisten. Uit een brand gered pl. m. in 1826. Over eene brandkast gesproken met Kerk voogden. in eene eikenhouten kist. In gewone kast. In gesloten kast in de consi In eene brandkast. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Reeds opgezonden 1901. Ja. Ja. Reeds opgezonden 1901. Ja. Ja. Zoodra dit verlangd wordt. Ja. Ja. Reeds opgezonden 1901. Ja. Ja. Reeds opgezonden 1901. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Binnen een maand. Behoorlijk. J a. Met inventaris. Ja. Ja. Binnen een maand. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Behoorlijk. Ja. Zoodra 'tverlangd wordt. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Binnen J/4 jaar Neen. Ja, maar niet ge Onmogelijk den termijn heel juist. op te geven. Ja. Ja. Zoo spoedig mogelijk. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 19