176 177 zuidholland. Gemeenten. Yraag 1. Vraag 2. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Stad aan 't Haringvliet. Simonshaven. Heenvliet. Den Bommel. Ouddorp. Sommelsdijk. Nieuwe-Tonge. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. In eene kast. In eene kast. Gedeeltelijk in een eikenhouten kist in de consistoriekamer, gedeelte lijk bij den predikant, gedeeltelijk bij een ouderling. In eene kast. In eene ijzeren kist, brandkast van model. Gedeeltelijk in eene brandkast, gedeeltelijk in eene kast in de consistoriekamer. In eene kast. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Met inventaris. Zal gezonden worden. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Kan den tijd niet be palen. Classis Amsterdam. Kortenhoef. Sloten. Muiden. Huizen. Nederhorst den Berg. Classis Haarlem. Heemskerk. Oostzaan. Beverwijk, Uitgeest. Classis Alkmaar. De Rijp. Oterleek. Zuid-Schar woude. Akersloot. Heer Hugo waard. Zoo zorgvuldig mogelijk bijhouden. Van tijd tot tijd en bij de kerk visitatie altijd nazien. Geregeld bijhouden. Wat wij noodig oordeelen. Geregeld aanvullen. In de pastorie bewaren. Droog houden. In orde houden. Voor vocht behoeden. Zorgvuldig behandelen. Dat blijkt uit antwoord op op vraag 2. Behoorlijk bewaren. NOORI In eene houten kist. In eene kast in de consistoriekamer. In de gewone boekenkast in de pastorie. In houten kist. Het geldswaardige in eene ijzeren, het andere in eene houten kist. In eene brandkast. In eene kast. In eene kast. In gesloten kast. In goed gesloten kast. In houten kist. In eene houten kast in studeer- en constistoriekamer. In eene archiefkist. H OLLAND. In de beste orde. Behoorlijk. Ja. Ja. Ja. Behoorlijk. Behoorlijk. Ja. Wat betreft de be langrijkste stukken. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris Binnen den termijn, dien de Synode begeert. Binnen drie maanden. Met inventaris. Met inventaris. Na Paschen. Met inventaris. Inventaris Opgezonden in 1901. Zoodra de Synode het verlangt. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Het archief begint met 1768. Het archief begint met 1646. Het archief begint met 1644. Het archief begint met 1711. Het archief begint met 1639.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 18