174 ZUID HOLLAND. 175 Gemeenten. Vraag 1. Vraag 2. Koudekerk. Hazerswoude. Boskoop. Leimuiden. Classis Dordrecht. Sliedrecht. Giesendam c.a. Molenaarsgraaf. Meuw-Beierland. Goudswaard. Strijen. Classis Gouda. Oudewater. Bergambacht. Schoonhoven. Willige Langerak. Krimpen a/d. IJsel. Waarder. Reeuwijk. Moordrecht. Gouda. Classis Brielle. Hellevoetsluis. Nieuw-Helvoet. Nieuwenhoorn. Op droge plaats bewaren. Geregeld bijhouden. Niets bijzonders. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Alles doen, wat noodig is. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. In eene gesloten kist in eene kast van de kerkekamer. In eene houten kist in de kerk. In eene zware ijzeren kist. In eene houten kast, vastgetimmerd in de consistoriekamer. In eene goed gesloten kist. In eene kist. In eene kist. In eene kast aan de pastorie. In eene met ijzer beslagen kist met dubbel slot in de kerkekamer. In eene kast aan de pastorie. In eene kast in de consistoriekamer. In eene kast in de consistoriekamer. In eene kast in de consistoriekamer. In eene kist. In eene hermetisch gesloten kist. In eene kast in de consistoriekamer. In eene kast in de consistoriekamer. In eene kist in de kamer van kerkvoogden. Gedeelteljjk in eene brandkist. gedeeltelijk in eene gewone kist. In eene ijzeren kist en in een koffer. Gedeeltelijk in eene brandkast, ge deeltelijk in eene kast in de pastorie. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Neen. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Geheel genummerd. Ja. Zeer goed. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Vrij wel. Ja. Ja. Gedeeltelijk. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. De inventaris wordt gemaakt. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Binnen vijf maanden. Reeds opgezonden in 1901. Ieder oogenblik. Zal op aanvrage ge zonden worden, Met afschrift. Met afschrift. Met afschrift. Reeds opgezonden in 1901. Met afschrift. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Binnen drie maanden. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Met inventaris. Zal een afschrift zenden, zoodra er geld voor disponibel is. Zoo spoedig mogelijk. Het overschrijven ver- eischt veel tijd, Aanmerkingen. t Door vroegere zorgeloosheid is het archief van weinig beteekenis. Er worden pogingen aange wend het archief in eene brandkast te Het archief begint met 1637. Het archief begint met 1654. Het archief is gedeeltelijk ernstig door muizen be schadigd. Er zal een meer uitvoerige inventaris worden opgemaakt.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 17