1 172 173 ZUID- HOLLAND. Gemeenten. Yraag 1. Vraag 2. Classis s-Gravenhage 's-Gravenhage. Nootdorp. Pijnacker. Schipluiden. 's-Gravenzande. Classis Rotterdam. Delfshaven. Kethel c.a. VlaardiDgen. Bergschenhoek. Berkel en Rodenrijs. Kralingen. Moercapelle. Hoogvliet. Rhoon c.a. Classis Leiden. Noordwijk aan Zee. Katwijk a/'d. Rijn. Nieuwkoop. Hillegom. Zoo zorgvuldig mogelijk bewaren. Jaarlijks bijhouden. Afzonderlijk bezwaren. Droog en achter slot houden, Behoorlijk opbergen. Wordt beheerd door scriba. Bescheiden bijeenbrengen en houden. Bewaren. Toezien dat niets verloren ga. Al het mogelijke er voor doen. Bewaren. Nauwkeurig opbergen. De predikant vindt slechts waardeloos papier in het archief. Doen wat noodig is. Waken tegen mot en vocht, bescheiden bergen in portefeuilles. Er is nog weinig aan ge daan. In het huis van den pre dikant bewaren. In kasten in de Groote kerk. In eene kast in de consistoriekamer. In eene kast, gesloten met 2 sleutels, en in eene ijzeren kist. In eene kast in de consistoriekamer. In eene houten kist. In eene behoorlijk ingerichte kast. Er is eene brandkast besteld. Gedeeltelijk bij scriba, gedeeltelijk in kast in kerkeraadskamer. In eene ijzeren kist. In eene ijzeren kist. In eene houten kist. In eene houten kist Gedeeltelijk in eene brandkast, gedeeltelijk in een koffer. In eene gesloten houten kist in gesloten kast. Gedeeltelijk in eene kist in de consistoriekamer, gedeeltelijk in eene kast in de pastorie, gedeel telijk ten huize van den oudsten ouderling. In eene ijzeren kast, die in den muur gemetseld is. In eene houten kist. In kist. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Ja. Ja. Reeds opgezonden. J a. Ja. Sedert ontvangen. Ja. Ja. Sedert ontvangen. Ja. Ja. Ja. Ja. Met inventaris. Reeds opgezonden. Ja. In hoofdzaak ja. Ja. Nog niet. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Vrij wel. Zeer zeker. Ja. Ja. Zooveel mogelijk. Laat niets te wen- schen over. Gedeeltelijk. Ja. Ja. Gedeeltelijk Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Ja. Ja. Met inventaris. Gedeeltelijk. Niet volledig. D. v. vóór 1 October. Neen. Neen. Aanmerkingen. I Het archief begint met 1583; een kistje, rekeningen der H.-G-eestarmen bevattende, ontbreekt. Eene brandkast acht de kerk voogdij niet noodig. In de consistoriekamer zal eene kast gemaakt en met brandvrije verf bestreken worden. Het archief is vermengd met dat der kerk voogdij. Er is niemand, die het oude schrift kan lezen.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 16