170 GELDERLAND. 171 Gemeenten. Vraag 1. Ingen. Ommeren. Dodewaard. Echteld. Classis Bommel. Deil. Hedel. Tuil. Est. Poederoyen en Loeve- Meteren. [stein. Herwijnen. Classis Harderwijk. Harderwijk. Epe. Garderen. Veessen. Doornspijk. Elspeet. Wezep. Wordt behoorlijk verzorgd. Vraag 2. In eene houten kast. Twee boeken zijn in 1895 In eene kist in de pastorie, te Utrecht opgeknapt. Geordend in portefeuilles en gevrijwaard tegen insecten. Geordend in portefeuilles en gevrijwaard tegen insecten. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. In eikenhouten kist met 2 sloten in de consistoriekamer bij de kerk. In eene kist in de pastorie. In kist. In kist. In kist. In kist. In kist. In kist. In kist. In eene kast. In eene kast te midden van dikke muren met ijzeren deur. In eene houten kist. In eene houten kast. In eene boekenkast. In eene houten kist, die niet sloten kan' worden. In brandkast. Vraag 3. Vraag 4. Vraag 5. Ja. Ja. Ja. Alles behoorlijk in portefeuilles en pakken geordend. Zooveel mogelijk geordend. Ja, voor zoover het er is. Alle soorten van stukken zijn bij eengevoegd. Ja. Ja. Ja. Ja. Grootendeels geor dend de losse stukken zijn bij eengebonden of in portefeuilles verzameld. Ja. Ja. Redelijk. Ja, maar het is niet gemakkelijk de stukken in eene vierkante kast te ordenen. Ja. Ja. Voldoende om de be scheiden te vinden Ja, doch geen be redeneerde. Ja. J a. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Er is een inventa ris, die niet is bijgehouden. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Aanmerkingen. Reeds opgezonden. Reeds opgezonden in 1900. Bereid een afschrift te zenden. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Niet belangrijk genoeg. Is er te allen tijde toe bereid. Met inventaris. Binnen eiken termijn. Zoo spoedig mogelijk. Met inventaris. Reeds ingezonden in 1901. Zal in Juni gezonden worden. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Binnen eene week na aanvrage. Een voorstel om eene brand kast aan te schaffen werd verworpen. Op elk der oude kerkboeken is een register. Dere gemeente bestaat eerst sedert 18ti3.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 15