168 169 GELDER iND. Gemeenten. Lobith. Puyflijk en Leeuwen. Wamel c. a. Classis Zutphen. Doesburg. Y orden. Eekken. Wehl. Bahr en Lathum. Oldenkeppel c. a. Borculoo. Groenloo. Dinxperloo. Aalten. Etten. Classis Tiel. Buren. Erichem. Zoelmond. Rijswijk. Yraag 1. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Niets bijzonders. Yraag 2. Archief begint eerst in 1857. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. In eene kast. In eene ijzeren kist en in een houten kistje in de pastorie. Gedeeltelijk in eene brandkast in de pastorie, gedeeltelijk in eene houten kist in de consistoriekamer. In eene kast in dekerkeraadskamer. In 2 kisten op den zolder der pastorie. In eene ijzeren kist op den zolder der pastorie. In eene eikenhouten kast in de con sistoriekamer. Er wordt, om vocht te weren, gestookt. Gedeeltelijk in eene brandkast, ge deeltelijk in eene kast. In eene kist met dubbel slot in de pastorie. In eene kist. Gedeeltelijk in eene gesloten vocht- vrije kast in eene kamer der kerk, gedeeltelijk in eene boekenkast in de pastorie. In eene kast op de studeerkamer van den predikant. In eene houten gesloten kast in eene kamer bij de kerk. In een kastje in de pastorie. In eene brandkluis. Deels in eene gesloten kast, deels in schrijfbureau van den predikant. Gedeeltelijk in eene kist. Gedeeltelijk in eene kist, die te klein is om het geheele archief te bergen. Yraag 3. Yraag 4, Vraag 5. Ja. Ja. Ja. Neen. Het is genummerd. Ja. Ja. Ja. Zeer klein en onbe langrijk. Vrij goed. Ja. Ja. Het archief is door verplaatsing der kast door elkaar gekomen. Ja. Ja. Volkomen geordend. Ja. Het archief is te klein om geordend te worden. Inventaris bestaat, voor zoover dit mogelijk is. Ja. Ja. Neen. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Gedeeltelijk. Ja. Ja. Ja. J a. Ja. Ja. Ja. Ja. Aanmerkingen. Reeds opgezonden in 1901. Meent hetreeds opgezon den te hebben in 1900. Met inventaris. Inventaris zal nog eens nagezien worden. Met inventaris. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. In den loop van Mei. Zoodra de kast in orde en de inventaris bij gewerkt is. Loont de moeite niet. Reeds opgezonden. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. In de kerkeraadskamer zal eene kast gemaakt worden. „Uit den aard der zaak kan bij brand uit de groote, van dikke steenen muren opge bouwde kerk dat deel van het archief gemakkelijk ge red worden." Herhaald verzoek aan de kerk voogdij om eene grootere kist had geen gevolg.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 14