166 167 GELDER LAND. Gemeenten. Classis Arnhem. Arnhem. Yelp. Apeldoorn. Ede. Otterloo. Classis Nijmegen. Vluchtheuvelkerk. Valburg. Bemmel. Ressen c. a. Eist. Drempt. Gent c. a. Herwen c. a. Elden. Angeren. Vraag 1. Vraag 2. Is reeds beantwoord. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Voldoende. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Jaarlijks nazien en schoon maken. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Wordt behoorlijk verzorgd. Is reeds beantwoord. In eene kast met 2 sleutels. In eene vochtvrije kast. In gesloten houten kist (de stukken van geldelijke waarde in de brand kast van den predikant). In eikenhouten kist in consistorie kamer der kerk. In eene kist, voorzien van twee hangsloten. De kerkeraadsboeken in de boeken kast van den predikant, de dupli caten der doop-, huwelijks- en lidmatenregisters ten huize van den koster; wat het gebouw aan gaat, ten huize van den secretaris te Amsterdam. In eene kist met 2 sloten. In eene houten kist in vocht- en brandvrijen kelder der pastorie. In eene kist. Gedeeltelijk in eene brandkast, ge deeltelijk in eene kast in de con sistoriekamer der kerk. In brandkast. Gedeeltelijk in 2 houten kistjes in de studeerkamer van predikant, gedeeltelijk in de brandkast der kerkvoogdij. In een afzonderlijk vertrek in de pastorie. In eene brandkast in de pastorie. In eene houten kist ten huize van predikant. Vraag 3. Ja. Ja. Ja Ja. Ja. Ja. Voldoende. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja Ja. Vraag 4. Vraag 5. Aanmerkingen. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. J a Ja. Ja. Ja. Ja. Ja. Reeds opgezonden in 1901. Zoo spoedig doenlijk. Met inventaris. Afschrift van inventaris (voor zoover het onder predikant en koster berust) in 1901 ge zonden aan scriba van classicaal bestuur. Met inventaris. Met inventaris. Binnen 3 maanden. Reeds opgezonden in 1901. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Reeds opgezonden in 1901. Met inventaris. Met inventaris. Met inventaris. Twelloo. ja: Ja. Zoodra de geldmiddelen het toelaten, zal eene kluis in den kelder der pastorie ge maakt worden.

Nederlandsch Archievenblad | 1903 | | pagina 13