Palaeographie und Urkundenlehre, door Mr. C. P. L. Rutgers 69. G. L. Grove. Adrisen Banckers og hans Kamp ved Hveen in 1659, door Mr. A. Telting72. Mr. A. S de Blécourt. De ambachten in Rijnland, Delf land en Schieland, door Mr. R. Fruin124. Tijdschrift voor boek- en bibliotheekwezen, jaargang 1, nummer 1, door Mr. R. Fruin202. Een paar opmerkingen over de Verslagen omtrent 's Rijks oude archieven, door Dr. E. Wiersum203. Mr. R. Fruin. Het archief der O. L. V. Abdij te Middel burg, door Mr. J. G. Ch. Joosting204. Dr. S. Clason. Studier öfver arkivvasendet i utlandet, door Prof. Dr. G. W. Kernkamp206. Literatuur-kroniek, door Dr. E. Wiersum128. Berichten74, 136 en 209. 1902/19Q3. Orgaan van de VEREENIGING VAN ARCHIVARISSEN in Nederland. LEDENLIJST van de Vereeniging van Archivarissen in Nederland. Bestuur Mr. S. Muller Fz.voorzitter. Mr. A. Telting, secretaris. Mr. J. A. Feith, penningmeester. Mr. R. Fruin, redacteur van het tijdschrift. Mr. A. C. Bondam. Eerelid Jhr. Mr. V. E. L. de Stuerslid van de Tweede kamer der Staten- Generaal, te 's-Gravenhage. Gewone leden: Acquoy, Mr. J.archivaris der gemeente Deventer. Bakker, G. Murray, archivaris der gemeente Zaandam. BartstraD.archivaris der gemeente Bolsward. BeenJ. H.archivaris der gemeente Brielle. Berns, Mr. J. L.rijksarchivaris in Friesland, te Leeuwarden. Bondam, Mr. A. C.rijksarchivaris in Noord-Brabant, te 's-Her- togenbosch. Goedgekeurd, bij Kon. besl. van 29 Sept. 1891. Bijdragen voor dit tijdschrift te zenden aan Mr. R. FRUIN te Middelburg.

Nederlandsch Archievenblad | 1902 | | pagina 5