2 BruggenL. vanarchivaris der gemeente Goes. Bruinvis, C. W.archivaris der gemeente Alkmaar. Colenbrander, Dr. H. T., adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Dommisse, C. P. J., archivaris der gemeente Ylissingen. Doppler, Dr. P., commies-chartermeester aan het rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Ebell, Mr. C. C. D., adjunct-commies aan het rijksarchief in Noord- Brabant, te 's-Hertogenbosch. Fabius, A. N. J., archivaris der gemeente Naarden, te Amsterdam. Feith, Mr. J. A., rijkarchivaris in Groningen, te Groningen. Flament, A. J.rijksarchivaris in Limburg, te Maastricht. Fruin, Mr. R.rijksarchivaris in Zeeland, te Middelburg. Gelder, Dr. H. F. van, adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Alkmaar. Gimberg, J.ambtenaar aan het gemeentearchief van Zutfen. Gonnet, C. J.rijksarchivaris in Noord-Holland en archivaris der gemeente Haarlem. Heeringa, Dr. K.archivaris der gemeente Schiedam. Heshuyzen, A. J.adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Haarlem. Hezenmans, J. C. A.archivaris der gemeente's-Hertogenbosch. HoeférF. A.archivaris der gemeente Hattem. Hullu, Dr. J. de, adjunct-commies aan het rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Joosting, Mr. J. G. C.rijksarchivaris in Drente, te Assen. Kernkamp, W. J.archivaris der gemeente Edam. Kesper, Dr. L. A., archivaris der gemeente Gouda. Meurs, Mr. P. A. N. S. van, adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Moquette, Mej. Dr. H. C. H., adjunct-archivaris aan het gemeente archief van Rotterdam. Morren, Th., commies aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Graven- hage. Muller Fz.Mr. S.rijksarchivaris in Utrecht en archivaris der gemeente Utrecht. OvervoordeMr. J. C.archivaris der gemeente Leiden. Philips, Mr. H.tijdelijk ambtenaar aan het gemeentearchief van Deventer. Rutgers, Mr. C. P. L.rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle. SchevichavenPI. D. J. van, archivaris der gemeente Nijmegen. 3 Schoengen, Dr. M.commies aan het rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Schuylenburg, Mr. W. C., rechtskundig ambtenaar aan het gemeente archief van Utrecht. Sloet, Mr. J. J. S. baron, commies-chartermeester aan het rijks archief in Gelderland, te Oosterbeek. Snouckaert van SchauburgA. C. barondirecteur van het huis archief van H. M. de Koninginte 's-Gravenhage. Swaving, W. O., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Middelburg. Telting, Mr. A., adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Unger, J. H. W.archivaris der gemeente Rotterdam. Veder, Mr. W. R., archivaris der gemeente Amsterdam, te Bussum. Veen, Dr. J. S. van, adjunct-commies aan het rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Visvliet, M. H. van, commies-chartermeester aan het rijksarchief in Zeeland en archivaris der gemeente Middelburg. Wiersum, Dr. E., adjunct-commies aan het rijksarchief in Zeeland te Middelburg. Wildeman, M. G.archivaris van het hoogheemraadschap Delfland, te 's-Gravenhage. Buitengewone leden: Bussy, Dr. I. J. Cosquino de, hoogleeraar te Amsterdam, oud archivaris der gemeente Deventer. Enschedé, J. W.bibliothecaris van de bibliotheek der gemeente Haarlem, oud-adjunct-archivaris dier gemeente. Gratama, Mr. S.lid van de arrondissements-rechtbank te Rotter dam, oud-rijksarchivaris in Drente. Heeres, Mr. J. E., hoogleeraar te Delft, oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen rijksarchief. Mulder, Mr. J. W., lid van de arrondissements-rechtbank te Rotter dam, oud-archivaris der gemeente Zwolle. SassenA.notaris te Helmondoud-archivaris dier gemeente. Correspondeerende leden GoovaertsA.algemeen archivaris van Belgiëte Brussel. Keussen, Dr. H., adjunct-archivaris aan het stedelijk archief te Keulen. Stein, H.„archiviste-paléographe" aan de „Archives nationales" te Parijs.

Nederlandsch Archievenblad | 1901 | | pagina 6