Inventare des Groszherzoglich Badischen General-Landes- archivs, Ersfcer Band, door Mr, R. Fruin55. P. J. Blok. Verslag van onderzoekingen naar archivalia in Italië, door Dr. H. T. Colenbrander110. Mr. J. A. Feith. Catalogus der inventarissen van de archieven der voormalige zijlvestenijen en dijkrechten in de provincie Groningen, door Mr. J. G. Ch Joosting112. James de Fremery. Oorkondenboek van Holland en Zeeland. Supplement, door Dr. J. S. van Veen169. Literatuur-kroniekdoor Mr. J. G. Ch, Joosting en Dr. E. Wïbrsum114, 181 en 243. Berichten57, 119. 192 en 248. Correspondentie 62 en 196. 1901/1902. No. 1. Orgaan van de VEREENIGING VAN ARCHIVARISSEN in Nederland. LEDENLIJST van de Vereeniging van Archivarissen in Nederland. Bestuur Mr. S. Muller Fz., voorzitter. Mr. A. Telting, secretaris. Mr. J. A. Feith, penningmeester. Mr. R. Fruin, redacteur van het tijdschrift. Mr. A. C. Bondam. Eerelid J'hr. Mr. V. E. L. de Stuerslid van de Tweede kamer der Staten- Generaal, te 's-Gravenhage. Gewone leden: Acquoy, Mr. J.archivaris der gemeente Deventer. Bakker, G. Murray, archivaris der gemeente Zaandam. Bartstra, D.archivaris der gemeente Bolsward. BeenJ. H.archivaris der gemeente Brielle. Berns, Mr. J. L.rijksarchivaris in Friesland, te Leeuwarden. Bondam, Mr. A. C.rijksarchivaris in Noord-Brabant, te 's-Herto- genbosch. Bos, P. G., adjunct-commies aan het rijksarchief in Groningen, te Groningen. Breen, Dr. J. C.adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Amsterdam. rv j f Goedgekeurd bij Kon. besl. van 29 Sept. 1891. Bijdragen voor dit tijdschrift te zenden aan Mr. R. FRUIN te Middelburg.

Nederlandsch Archievenblad | 1901 | | pagina 5