archivist (1 fte) De Domijnen De Domijnen is dé culturele instelling in Sittard-Geleen die professionals, cultuurliefhebbers en vrijwilligers verbindt. Zij produceert en programmeert activiteiten voor iedereen in de regio. Samen met alle betrokken partijen wil De Domijnen kunst en cultuur stimuleren en nog aantrekkelijker maken. De Domijnen is de voort zetting van Museum Het Domein, BiblioNova, Stadsschouwburg Sittard-Geleen en het Euregionaal Historisch Centrum. De Domijnen kent de volgende afdelingen: Podium, Collecties Informatie, Exposities, Educatie, Bedrijfsvoering en Communicatie, Marketing Projecten. Bij de Domijnen werken circa 100 medewerkers verdeeld over ruim 60 FTE. De jaarlijkse omzet bedraagt circa 13 miljoen euro. Ook beheert De Domijnen de historische archieven voor de gemeente Sittard-Geleen en de gemeenten Stein, Beek en Schinnen. Voor het onderdeel Collecties Informatie zijn wij op zoek naar een: Functie De archivist is [medeverantwoordelijk voor het beheer en de [digitale) toegankelijkheid van de archieven. Hij/zij vervult een scharnierfunctie bij het beheren van de archieven, waarbij het systeem MAIS-Flexis het middel is. Hij/zij stelt archiefbewerkingsplannen op, inventariseert archieven, selecteert archiefbescheiden voor bewaring en vernietiging en schrijft inleidingen en verantwoordingen bij inventarissen. Daarnaast verricht hij/zij incidenteel studiezaalwerkzaamheden en draagt hij/zij bij aan de bekendheid van de archieven bij het publiek. Wij vragen minimaal diploma Archivistiek B of vergelijkbaar meerdere jaren ervaring in het vakgebied inhoudelijke kennis van en ervaring met het systeem MAIS-Flexis of vergelijkbare systemen kennis van relevante wet- en regelgeving Daarnaast ben je ordelijk, accuraat en systematisch werk je zelfstandig en ben je flexibel beschik je over een ondernemende instelling en ben je in staat kansen en mogelijkheden te benutten in de culturele branche ben je in staat snel informatie tot je te nemen en deze te analyseren ben je initiatiefrijk, inventief en heb je een dienstverlenende instelling ben je communicatief sterk en in staat om gemakkelijk relaties op te bouwen met zowel interne als externe contacten ben je sterk gericht op het bevorderen van samenwerken, zowel binnen je eigen afdeling alsook naar de overige afdelingen Wat bieden wij We bieden je een tijdelijke aanstelling voor de periode van 1 jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd bij goed functioneren. Het salaris bedraagt - afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 2.278,- en maximaal 3.346,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband, met uitloopmogelijkheid tot 3.572,- bruto per maand excl. 8% vakantiegeld en eindejaarsuitkering. Daarnaast bieden we passende secundaire arbeidsvoorwaarden. Aanvullende informatie Solliciteren Herken jij je in dit profiel? Stuur dan vóór 20 september 2015 een motivatiebrief en CV gericht aan Dhr. Tom de Rooij, directeur-bestuurder van De Domijnen via Annie.Vanschlun@dedomijnen.nl strekt kennis van de historie van de (eu)regio tot aanbeveling Neem voor meer informatie over de functie contact op met Peer Boselie, Stadsarchivaris, bereikbaar via Peer.Boselie@dedomijnen.nl

Archievenblad | 2015 | | pagina 42