i Uw partner in archiefdigitalisering www.vdh-media.com Video Audio Wij zijn aanwezig op de KVAN-dagen 2014 16&17juniinAssen Theater De Nieuwe Kolk Stand nummer 17 (Advertorial) VDHi VDH-media Jan van Beierenstraat 123a 1211 HS Hilversum T: 035-6231239 E: info@vdh-media.com VDH-media is in de afgelopen 20 jaar een full-service multimedia partner geworden waar archiefdigitalisering, communicatie producten en cd-, dvd- en Blu-ray-projecten centraal staan. Met betrekking tot archiefdigitalisering kan VDH-media het volledige traject van inventarisatie, advies, digitalisering en ontsluiting verzorgen. Door de aanwezige uitvoerige kennis, breed scala aan apparatuur en de immer groeiende vraag naar een dergelijke dienstverlening is omstreeks 2004 gestart met de digitalisering van archieven van o.a. de overheid, omroepen, opleidings instituten en het bedrijfsleven. Recente voorbeelden hiervan zijn de archieven van Koninklijke Ahold, Gemeente Dordrecht, Gemeente Capelle a/d ijssel, Bonaire, Holiday on Ice en Andre van Duin. Diensten die qua digitalisering op dit moment geleverd worden zijn: Tape cleaning en gespecialiseerde behandelingen teneinde verouderde mastermaterialen te kunnen digitaliseren (o.a. het "bakken" van tapes); Digitalisering van nagenoeg alle professionele videodragers (o.a. Beta- cam-SP, Beta-SX, 1 inch, DV-Cam, DVC- Pro, Digi-Beta, U-Matic, XD-Cam, HD-Cam en zelfs exoten als N1502/ N1702, VT-100, etc.); Digitalisering van nagenoeg alle consumenten videodragers (o.a. VHS, S-VHS, VHS-C, Betamax, V2000, 8mm video, Hi-8, digital 8 en mini-DV); Filmscanning van zowel 8mm, 9.5mm, 16mm als 35mm; Dia-, negatief- en fotoscanning; Digitalisering van audiodragers (o.a. audiocassettes, bandrecorderspoelen, vinylplaten, DAT, minidisk en CD); Digitalisering van o.a. documenten, boeken en gebonden tijdschriften, microfilm/fiche, vensterponskaarten, registers, kranten, grootformaten en tekeningen. Tevens worden aanvullende diensten verzorgd als transcoding naar allerlei filesoorten, opslag (zowel digitaal als fysiek in onze 100m2 geconditioneerde kluisruimte) en back-up van data, restauratie, indexatie en exploitatie (offline en online) van digitale content. Waarom VDH-media: Transparante organisatie, waardoor o.a. korte, directe communicatie lijnen; Schaalbare capaciteit waardoor productietijden eenvoudig aan te passen cq. te verkorten zijn; U bent bij ons geen nummer maar een klant met een project waar wij met 100% inzet en veel passie aan werken om een zo hoog mogelijke kwaliteit en service te kunnen realiseren; Brede expertise en jarenlange ervaring m.b.t. het digitaliseren van AV- materiaal; Zeer scherpe tarieven; Gezonde bedrijfseconomische positie waardoor continuïteit gewaarborgd is, innovatie op een zeer hoog niveau staat en permanent deel uitmaakt van ons dagelijks bedrijfsproces. Vergist u zich niet...ook AV archieven zijn aan verval onderhevig. De afnemende beschikbaarheid van afspeelapparatuur zal de digitalisering hiervan in de toe komst bemoeilijken. Wacht dus niet te lang om ook voor dit gedeelte van uw archief actie te ondernemen! Graag ontmoeten wij u dan ook op onze stand (nummer 17) tijdens de aankomende KVAN-dagen in theater De Nieuwe Kolk op 16 en 17 juni in Assen voor een nadere kennismaking.

Archievenblad | 2014 | | pagina 34