KVAN Nieuws Digitalisering Archievenblad: oproep aan auteurs Nieuwe leden Op dit moment loopt de digitalisering van het Nederlandsch Archievenblad, Nieuws van Archieven en het Archievenblad. Deze publicaties worden digitaal beschikbaar gesteld. De redactie van het Archievenblad is verheugd met dit plan en hoopt dat de auteurs, foto grafen en geïnterviewden dat ook zijn. Auteurs, fotografen of geïnterviewden die bezwaar hebben tegen digitale beschikbaarstelling worden opgeroepen dit per brief of e-mail kenbaar te maken aan: bureau@kvan.nl of (026) 352 16 05. De KVAN zal ook zelf auteurs, fotografen en geïnterviewden benaderen met de vraag of zij bezwaar hebben tegen digitale beschikbaarstelling van hun artikelen. In de 'Leidraad voor Auteurs' is al sinds omstreeks 2005 sprake van mogelijke digitale beschikbaarstelling van artikelen en afbeeldingen in het Archievenblad. Per 1 januari 2011 heeft de KVAN de volgende nieuwe leden mogen verwelkomen: H.A.M. van Grinsven (Nistelrode); mw. N.L.E. van Heusen (Doorn, student-lid); J.A. de Groot (Zeist); R.C. Elsinga (Hummelo, student-lid); W.W.L. ten Have (Amersfoort, student-lid); mw. M. Lengova (Eindhoven, student-lid); mw. A. Bouwman (Amsterdam, student-lid); B.J. Diemel (Den Haag); A.J.H.M. Prinsen (Vogelwaarde); R. van de Giessen (Oss, student-lid); mw. C. Langen (Kerkrade, student-lid); J.C. van Ede (Uithoorn); mw. N.M.R. Martens (Koewacht); H.W. van Tilburg (Amersfoort); M. Holtman (Haarlem); mw. M.P.C. Verhoef (Leiden); B. Verhoeven (Almere); mw. W. van Tongeren (Amsterdam); L.C. Gort (Sliedrecht); mw. B.M. van Alphen (Den Haag); R.J. de Vries (Engwierum) H. de Zee (Almelo); P. Blom (Veere); mw. A.M.M. de Boer (Amsterdam, student-lid); mw. D. Vermazen (Den Haag, student-lid); mw. J.Th. Van Yperen (Amsterdam, student-lid); mw. S.F. Mosk (Amsterdam, student-lid); mw. K. Bikkel (Zaandam, student-lid). Per 1 juli 2011 zijn de volgende leden toegetreden: V. Prins (Haarlem); mw. V. Korte (Den Haag); mw. S.S. Bakker-Kempen (Den Haag). nummer 3 2012 29

Archievenblad | 2012 | | pagina 29