kardexremstar Door gebruik te maken van designverho- gende materialen, kunt u een optimale uitstraling geven aan uw werkomgeving. Uiteraard biedt Kardex, naast de verrijdbare systemen, tal van oplossingen voor het beheer van uw archief en klein materialen met als doel: verdubbeling van de opslagcapaciteit, besparing van Voor informatie kunt u contact opnemen met onze specialisten! Kardex Systemen Onlangs heeft Kardex Systemen een project binnen de gemeente Gorinchem mogen afleveren. Het ging hierbij om de inrichting van het gemeentearchief met een totale oppervlakte van 300 m2 (4000 legborden). Wet en regelgeving rondom de bouw en inrichting van archiefruimten en archief bewaarplaatsen zijn bekend bij onze specialisten. Efficiënte ruimtewinner Binnen dit project is gekozen voor een efficiente ruimtewinner, de uitvoering van het verrijdbare Kardex systeem. Dit systeem is eenvoudig toepasbaar binnen allerlei afdelingen en biedt een brede diversiteit aan opslagmogelijkheden met een gegarandeerde duurzaamheid. Kardex Nederland Pompmolenlaan 1 3447 GK Woerden T 0348-494040 F 0348-494060 E info@kardex.com W www.kardex.com Daarnaast kunnen tal van opties worden toegevoegd aan dit systeem, denk hier bij aan uittrekbare hangmappenframes, archief/bibliotheek-legborden, tijdschrif tenhouders en leesplanken, maar ook lades met vakverdelingen, dichte tussen wanden etc. dure vierkante meters, korte doorloop tijden en betere beveiliging en efficiency. Graag noemen wij hierbij onze lektriever (paternosterlift), times two systemen (roterende kasten), statische stellingen, safes en lockers.

Archievenblad | 2011 | | pagina 10