Hoorn www.hoorn.nl Menu 2 www.westfriesarchief.nl Leeuwarden www.leeuwarden.nl Menu 2 www.historischcentrumleeuwarden.nl; www.gemeentearchief.nl Leiden www.leiden.nl Menu 3 www.leidenarchief.nl Lelystad www.lelystad.nl Link niet gevonden www.flevolandbovenwater.nl Lisse www.lisse.nl Zoek 2 www.lisse.nl Maastricht www.maastricht.nl Zoek 2 www.rhcl.nl Meppel www.meppel.nl Zoek 2 www.meppel.nl Middelburg www.middelburg.nl Menu 2 www.zeeuwsarchief.nl Naaldwijk www.gemeentewestland.nl Zoek 2 www.historischarchiefwestland.nl Naarden www.naarden.nl Zoek 3 www.gooienvechthistorisch.nl Nijmegen www.nijmegen.nl Zoek 2 www.nijmegen.nl Oisterwijk www.oisterwijk.nl Menu 4 www.regionaalarchieftilburg.nl Oldenzaal www.oldenzaal.nl Link niet gevonden www.oldenzaal.nl Oosterhout www.oosterhout.nl Menu 3 www.regionaalarchieftilburg.nl Oudewater www.oudewater.nl Zoek 3 www.rhcrijnstreek.nl Rijswijk www.rijswijk.nl Zoek 3 www.archief-delft.nl Roden www.gemeentenoordenveld.nl Zoek 3 www.gemeentenoordenveld.nl Roermond www.roermond.nl Ja www.gemeentearchief.roermond.nl Rotterdam www.rotterdam.nl Zoek 4 www.gemeentearchief.rotterdam.nl Rucphen www.rucphen.nl Menu 2 www.rucphen.nl/archief Schiedam www.schiedam.nl Zoek 3 www.schiedam.nl Schoonhoven www.schoonhoven.nl Zoek 3 www.groenehartarchieven.nl 's-Hertogenbosch www.s-hertogenbosch.nl Menu 2 www.stadsarchief.nl Sittard www.sittard.nl Zoek 3 www.stadsarchief-sittard-geleen.nl Sluis www.gemeentesluis.nl Link niet gevonden www.gemeentesluis.nl Stavoren www.nijefurd.nl Zoek 2 www.nijefurd.nl Steenwijk www.steenwijk.nl Ja www.steenwijk.nl Terneuzen www.terneuzen.nl Zoek 2 www.terneuzen.nl Texel www.texel.nl Zoek 2 www.texel.nl Tiel www.tiel.nl Zoek 2 www.regionaalarchiefrivierenland.nl Tilburg www.tilburg.nl Zoek 3 www.regionaalarchieftilburg.nl Utrecht www.utrecht.nl Zoek 2 www.hetutrechtsarchief.nl Veendam www.veendam.nl Zoek 2 www.veendam.nl Veere www.veere.nl In bewerking www.zeeuwsarchief.nl Venlo www.venlo.nl Menu 2 www.venlo.nl Venray www.venray.nl Menu 2 www.venray.nl Vlaardingen www.vlaardingen.nl Menu 2 www.vlaardingen.nl Vlissingen www.vlissingen.nl Ja www.vlissingen.nl Vries www.tynaarlo.nl Menu 2 www.tynaarlo.nl Waalwijk www.waalwijk.nl Menu 2 www.waalwijk.nl Wageningen www.wageningen.nl Ja www.wageningen.nl Wassenaar www.wassenaar.nl Zoek 2 www.wassenaar.nl Weert www.weert.nl Zoek 2 www.gemeentearchiefweert.nl Willemstad www.moerdijk.nl Zoek 2 www.regionaalarchiefwestbrabant.nl Winschoten www.winschoten.nl Menu 3 www.groningerarchieven.nl Woerden www.woerden.nl Menu 5 www.rhcrijnstreek.nl Zaanstad www.zaanstad.nl Zoek 3 www.zaanstad.nl Zierikzee www.schouwen-duiveland.nl Ja www.schouwen-duiveland.nl Zuidlaren www.tynaarlo.nl Menu 2 www.tynaarlo.nl Zutphen www.zutphen.nl Zoek 3 www.regionaalarchiefzutphen.nl Zwolle www.zwolle.nl Zoek 3 www.historischcentrumoverijssel.nl Toelichting op gebruikte kleuren in kolom 'via': Groen goed; grijs acceptabel; geel kon beter; rood moet beter wit lees toelichting nummer 3 2010 25

Archievenblad | 2010 | | pagina 25