Websites gemeenten en archieven Plaatsnaam Webadres gemeente Via Webadres archief Aerdenhout Breda Coevorden Ja Gouda Ja Ja www.bloemendaal.nl Zoek 3 www.noord-hollandsarchief.nl Akkrum www.boarnsterhim.nl Zoek 2 www.boarnsterhim.nl Alkmaar www.alkmaar.nl Geen link aanwezig www.archiefalkmaar.nl Almelo www.almelo.nl Zoek 2 Ja www.archiefalmelo.nl Almere www.almere.nl www.almere.nl Amersfoort www.amersfoort.nl Menu 2 www.archiefeemland.nl Apeldoorn www.apeldoorn.nl Menu 4 www.coda-apeldoorn.nl Appingedam www.appingedam.nl Zoek 2 www.appingedam.nl Arnhem www.arnhem.nl Zoek 4 www.geldersarchief.nl Assen www.assen.nl Menu 3 www.drentsarchief.nl Bergen op Zoom www.bergenopzoom.nl Menu 4 www.markiezenhof.nl Bolsward www.bolsward.nl Zoek 2 www.bolsward.nl www.breda.nl Zoek 4 www.stadsarchief.breda.nl www.coevorden.nl Zoek 2 Zoek 2 Zoek 2 www.coevorden.nl Delft www.delft.nl www.archief-delft.nl Delfzijl www.delfzijl.nl www.hetverhaalvangroningen.nl Den Haag www.denhaag.nl Zoek 3 www.gemeentearchief.denhaag.nl Den Helder www.denhelder.nl Geen link aanwezig www.denhelder.nlwww.archiefalkmaar.nl Deventer www.deventer.nl Zoek 3 www.sabinfo.nl Dokkum www.dongeradeel.nl Menu 4 www.friesarchiefnet.nl Dordrecht www.dordrecht.nl Menu 2 http://cms.dordrecht.nl/stadsarchief Drachten www.smallingerland.nl Zoek 2 Zoek 2 www.smallingerland.nl Ede www.ede.nl www.ede.nl Eindhoven www.eindhoven.nl Menu 2 www.rhc-eindhoven.nl Emmeloord www.noordoostpolder.nl Geen link aanwezig www.noordoostpolder.nl Emmen www.emmen.nl Zoek 2 www.emmen.nl Enkhuizen www.enkhuizen.nl Link niet gevonden www.westfriesarchief.nl Enschede www.enschede.nl Menu 2 www.enschede.nl Etten-Leur www.ettenleur.nl Menu 3 www.regionaalarchiefwestbrabant.nl Franeker www.franekeradeel.nl Zoek 2 www.franekeradeel.nl Geleen www.geleen.nl Zoek 3 www.stadsarchief-sittard-geleen.nl Gemert www.gemert-bakel.nl Menu 4 www.gemeentearchiefgemert-bakel.nl Goes www.goes.nl www.zeeuwsarchief.nl Gorinchem www.gorinchem.nl Zoek 3 www.archiefgorinchem.nl www.gouda.nl Menu 3 www.groenehartarchieven.nl Groningen www.groningen.nl Zoek 4 www.groningerarchieven.nl Haarlem www.haarlem.nl Menu 3 www.noordhollandsarchief.org Harderwijk www.harderwijk.nl Menu 2 www.streekarchivariaat.nl Haren www.haren.nl Zoek 2 www.haren.nl Harlingen www.harlingen.nl Menu 4 www.harlingen.nl www.hannemahuis.nl Hattem www.hattem.nl www.hattem.nl Heerenveen www.heerenveen.nl Geen link aanwezig www.heerenveen.nl Heerlen www.heerlen.nl Zoek 3 www.rijckheyt.nl Helmond www.helmond.nl Menu 4 www.rhc-eindhoven.nl Heusden www.heusden.nl Zoek 3 www.salha.nl Hillegom www.hillegom.nl Zoek 2 www.hillegom.nl Hilvarenbeek www.hilvarenbeek.nl Zoek 3 www.regionaalarchieftilburg.nl Hilversum www.hilversum.nl Zoek 3 www.gooienvechthistorisch.nl Hoofddorp www.haarlemmermeer.nl Geen link aanwezig www.haarlemmermeer.nl Hoogezand www.hoogezand-sappemeer.nl www.hoogezand-sappemeer.nl 24 2010 nummer 3

Archievenblad | 2010 | | pagina 24