I Dordrecht Op zoek naar een echte specialist? Restauratieatelier 'De Tiendschuur' Dit is Dordrecht... dichterbij dan je denkt! èt"" onderdeel van Diamant-Groep Tilburg PH YTA AT-BEH ANDELIN G Bij calamiteiten buiten kantooruren: 06 - 538 96 318 BECIS is uw partij voor: Kijk op www.dordrecht.nl Inktvraat is een probleem dat zich veelvuldig in oude archieven manifesteert. Het ICN heeft in samenwerking met TNO een methode ontwikkeld om dit verval van papier door inwerking van ijzergallusinkt te stoppen. Archiefstukken die een waterige behandeling kunnen doorstaan, kunnen hiervoor bij Restauratieatelier 'De Tiendschuur' behandeld worden. Deze phytaat-behandeling houdt in dat het zuur in de inkt geneutraliseerd wordt en de metaalionen gebonden, waardoor inktvraat geen kans meer krijgt. Voor verdere informatie kunt u het contact met ons opnemen. Insulindestraat 5, 5013 BA Tilburg Postbus 4123, 5004 JC Tilburg "Ons archief is eindelijk overzichtelijk en toegankelijk door Adlib Archief. Er zijn zoveel verschillende zoekmogelijkheden dat je altijd vindt watje zoekt. En daar gaat het ons juist om. Met Adlib is het beheer van ons archief een stuk makkelijker geworden". Telefoon: 013 - 46 41 777 Fax: 013 - 46 41 771 E-mail: tiendschuur@diamant-groep.nl 1 i Interim personeel: Interim-management; Archiefbewerking; Digitalisering; Advisering; Archiefbeheer. Meer weten? Op onze website vindt u een overzicht van onze diensten en producten. Voor een vrijblijvend gesprek of een offerte kunt u bellen met: 020-4031147. BEOS, informatiespecialisten van deze tijd Entrepotdok 37A-bg[) 1018 AD Amsterdam Postbus 36079H 1020 MB Amsterdam|] 020-4031147i!»W«cSB!lSJWi [i info@becis.nl Adlib software is al decennia toonaangevend in informatie-, collectie-, kennismanagement en archiefbeheer. Adlib applicaties staan bekend om hun gebruiksgemak, overzichtelijkheid en flexibiliteit. Bel of e-mail voor meer informatie of voor een geheel vrijblijvende demonstratie. Software voor musea, bibliotheken en archieven. Adlib Information Systems Postbus 1436, 3600 BK Maarssen Tel: 030 2411885 E-mail: sales@adlibsoft.com Internet: www.adlibsoft.com Panorama Dordrecht Het Stadsarchief Dordrecht - DiEP maakt samen met Kunstmin, het Dordrechts Museum, Simon van Gijn; museum aan huis, en het CBK (Centrum Beeldende Kunst) deel uit van de sector Cultuur van de gemeente Dordrecht. DiEP is sinds 1 januari 2007 de nieuwe organisatie waarin het Stadsarchief Dordrecht en de publieks- en collectiebeherende onder delen van het Bureau Monumentenzorg en Archeologie zijn opgegaan. In 2010 betrekt DiEP een nieuwe huisvesting in het historische hart van Dordrecht. Het cultureel erfgoed van Dordrecht is uniek en van buitengewone kwaliteit en speelt een cruciale rol in de verdere ont wikkeling van citymarketing, cultuurtoe risme en economie van de stad. Cultuur Hoofd Publieksactiviteiten Vacature code: 2007CUL122 Max. bruto jaarsalaris: €63.500,- T|\ (bij 36 uur) Aantal uren per week: 29 0p de eerste plaats ben je mens en geef je als individu koers aan je eigen, unieke bestaan. Maar een groot deel van je leven ben je ook werknemer en vind je (als je 't goed doet) prettige werkgevers op je levenspad. Zoals de gemeente Dordrecht. Wij houden er rekening mee dat er meer is dan geld en carrière. Goed in je vel zitten en plezier hebben in je werk haalt het beste boven in mensen. En daarvan wil Dordrecht graag meegenieten. Daarom luistert de gemeente Dordrecht niet alleen goed naar haar burgers, maar ook naar haar werknemers. Want zij maken het verschil. Daar staat natuurlijk tegenover dat we wel wat van je verwachten. Zoals je motivatie om als werknemer resultaten te boeken, te staan voor wat je hebt afgesproken en betrokkenheid bij alles wat er leeft en speelt in deze mooie stad. Als gemeentelijke organisatie kunnen we ons extra plooibaar opstellen. En je persoonlijke wens (tijdelijk of structureel) in goed overleg afstemmen op onze belangen en die van de burgerij. Zo kan jouw standpunt vernieuwend werken in Dordrecht. Wij hechten namelijk veel belang aan jouw ideeën, die een bijdrage kunnen leveren aan de ontwikkeling van deze bijzondere stad. Ben je geïnteresseerd in een baan bij de gemeente Dordrecht? Solliciteer dan bij voorkeur via www.dordrecht.nl Hier vind je ook informatie over de functie en de gemeente. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Charles Jeurgens, locatiedirecteur/gemeenteachivaris, tel. (078) 649 23 31 of Gonny Mookhoek, Hoofd Bedrijfsvoering, tel (078) 649 23 18. Een assessment kan deel uit maken van de procedure. Bij uitzondering is een andere wijze van solliciteren dan online mogelijk. Neem in dat geval eerst telefonisch contact met ons op, telefoonnummer (078) 639 83 03. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Archievenblad | 2007 | | pagina 19