Drents^. rchief /irrnr, ar r.r I M/V DEN HAAG www.denhaag-vacatures.nl Stadhuis ■FtG l l I iWf~T ft hi mi MTI Bestuursdienst HOOFD ARCHIEVEN voor 36 uur per week Functie-inhoud: MEDEWERKER INFORMATISERING voor 36 uur per week Functie-inhoud: Zodra je binnenkomt voel je het: dit is een grote gemeenschap. Met een veelheid aan mensen, culturen, architectuur en bedrijvigheid. En al lijkt het een willekeurige dag. Voor de mensen die hier binnenkomen is dat waarschijnlijk niet zo. Iemand haalt z'n paspoort op, komt met zijn wethouder praten, doet aangifte van z'n pasgeboren kind of doet onderzoek op de studiezaal van het Haags Gemeentearchief. Den Haag, cultuurstad, stad van vrede en recht, groene woonstad aan zee. Maar vooral een stad waar mensen met plezier wonen en werken. Wil jij meewerken aan die stad. Kijk dan of deze baan past bij jouw betrokkenheid. BSD Stuur je reactie met CV voor 3 januari 2003 aan: Bestuursdienst Afdeling PenO Postbus 12 650, 2500 DJ Den Haag. Den Haag profileren als herkenbare grote stad en het gemeentebestuur ondersteunen en adviseren, dat zijn de kerntaken van de Bestuursdienst. De medewerkers van de Bestuursdienst coördineren het beleid binnen de gemeentelijke diensten, maar dragen het beleid ook naar buiten uit. Zo'n 400 medewerkers werken aan de kerntaken van de Bestuursdienst. Het Haags Gemeentearchief is een van de 5 concerndirecties van de Bestuursdienst en is het kenniscentrum voor de geschiedenis van Den Haag en zijn bewoners. Houdt zich bezig met verwerving, verwerking en beschikbaarstelling van geschied kundige informatie over Den Haag en zijn bewoners, alsmede met concernkader stelling, -planning en -control op het beleidsveld archiefbeheer. Meer informatie en meer banen? www.denhaag-vaeatures.nl SENIOR MEDEWERKER CONCERNTAKEN Als senior medewerker werk je op de afdeling Concerntaken en ontwikkel je (mede) gemeentelijke standaarden op het gebied van documentair informatiesystemen en digitalisering. Je overlegt intensief met de diensten over ordenings- en ontsluitings projecten. Je bent intermediair tussen leveranciers en de gebruikers (de diensten) van documentaire informatiesystemen. Je adviseert de diensten op het gebied van documentaire informatievoorziening en voert inspecties uit. Kennis en vaardigheden: max. 3.973,-p/mnd HBO/academisch werk- en denkniveau, specifieke opleiding (Archiefschool, SOD, HMDI); Ruime ervaring in de documentaire informatievoorziening en kennis van ICT toepassingen: Specifieke kennis van en ervaring in opslag, beheer, ontsluiting en distributie van digitale documenten; Ervaring in het leiden van projecten; Goede schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden. Meer weten? www.denhaag-vacatures.nl of bel drs. H.C. Duits (070) 353 7017 Algemene informatie De gemeente Den Haag biedt haar werknemers uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, zoals een goed salaris, regelingen voor (ouderschaps)verlof en kinderopvang, mogelijk heden tot deeltijdwerken en ruime middelen voor vorming en opleiding. Stadhuis Den Haag/Ingang woensdagmiddag half drie, gemeente Den Haag Foto: Rob Hendriksen Het Drents Archief is een modern overheidsbedrijf met een stevige positie in de Drentse samenleving. Als professioneel beheerder van cultuurhistorische informatie wil het Drents Archief optreden als ondernemende en innovatieve makelaar van Drents cultuurhistorisch erfgoed door vraag en aanbod zo goed mogelijk op elkaar te laten aansluiten en daarmee nieuwe doelgroepen te bereiken. Het Drents Archief maakt deel uit van de Rijksarchiefdienst, maar wil in de nabije toekomst door samenwerking met andere instellingen uitgroeien tot een Regionaal Historisch Centrum voor Drenthe. Het Drents Archief vraagt voor de afdeling Archieven een: U geeft leiding aan de afdeling, bestaande uit 13 medewerkers. U bent verantwoordelijk voor de planning en uitvoering van de werkzaamheden en voor de personele, financiële en organisatorische aangelegenheden van de afdeling. U stimuleert en motiveert de medewerkers bij de gezamenlijke en projectmatige realisering van het werk. Als lid van het MT draagt u bij aan het doelgroepgericht beleid m.b.t. toegankelijk maken, archiefconservering en dienstverlening. U participeert in relevante samen werkingsverbanden met andere erfgoedinstellingen. Functie-eisen: Academisch werk- en denkniveau. Diploma archivistiek A. Aantoonbare leiderschapskwaliteiten. Een stimulerende en coachende manager van vakinhoudelijke en organisatorische processen. Uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden. Servicegerichte en flexibele werkinstelling. Databasebeheer is een belangrijk onderdeel van de functie. U onderhoudt en ontwikkelt databases, met als doel het structureren van gegevens om een brug te slaan tussen de beschikbare historische bronnen en de gebruiker. U participeert in digitaliseringspro jecten en begeleidt hierbij vrijwilligers die voor deze projecten werkzaam zijn. Verder verricht u diensten op de studiezaal en verstrekt telefonische inlichtingen over inhoudelijke zaken. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau. Ruime ervaring met geautomatiseerde systemen en databasebeheer. Sterke affiniteit met regionale geschiedenis. Relevante opleiding m.b.t. databeheer of geschiedenis/archivistiek strekt tot aanbeveling. Servicegerichte en flexibele werkinstelling. Goede organisatorische en communicatieve vaardigheden. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Aanstelling en salariëring: Het salaris bedraagt, gebaseerd op een 36-urige werkweek en afhankelijk van kennis en ervaring, voor het hoofd archieven maximaal 3.839,93 (schaal I I BBRA 1984) en voor de medewerker informatisering maximaal 2.676,56 (schaal 8 BBRA 1984), exclusief 8% vakantiegeld, een eindejaarsuitkering en een tegemoetkoming in de ziektekostenverzekering. Diverse secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variabele werktijden, bijdrage in de kosten voor kinderopvang en een mogelijkheid voor individuele keuzen in het arbeidsvoorwaarden pakket (IKAP-regeling). De aanstelling is in eerste instantie in tijdelijke dienst voor twee jaar. Bij goed functioneren wordt deze vervolgens omgezet in een vaste aanstelling. Informatie en sollicitatie: Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer D.H. Huizing, directeur, voor de vacature van hoofd archieven en bij de heer A. Goedewaagen, interim hoofd archieven, voor de vacature medewerker informatisering, tel: 0592 -3 I 3523. Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van 'vacature hoofd archieven' of 'vacature medewerker informati sering', kunt u uiterlijk 20 december 2002 sturen naar het Drents Archief, afdeling Personeelszaken, Postbus 595, 9400 AN Assen, of via e-mail info@drentsarchief.org.

Archievenblad | 2002 | | pagina 27