ARCHIVARIS Zaanstad HET KATHOLIEK DOCUMENTATIE CENTRUM HEEFT EEN VACATURE Informatie: www.kdc.kun.nl Archiefmedewerker C Archiefmedewerker B Zaanstad biedt perspectief top van de Randstad De Katholieke Universiteit Nijmegen - de enige volledige universiteit in de regio oostelijk en zuidelijk Nederland - verzorgt voor 13.000 studenten een breed aanbod van academisch onderwijs in acht faculteiten, waaronder een bètafaculteit en een medische faculteit met academisch ziekenhuis. Het Katholiek Documentatie Centrum (KDC), onderdeel binnen de Universiteitsbibliotheek/KDC van de Katholieke Universiteit Nijmegen, verzamelt en ontsluit documentatie (archieven, boeken, tijdschriften, foto's, affiches, e.d.) over het Nederlandse katholicisme sinds de negentiende eeuw. De afdeling Archief van het KDC beheert ruim 1000 archieven met een omvang van 8000 strekkende meter. Het merendeel van deze archieven is afkomstig uit het katholiek maatschappelijk en cultureel leven. Voor de leiding over de afdeling Archief vraagt het KDC een archivaris. Functie-inhoud: Als archivaris heeft u de leiding over het beheer en de ontsluiting van de archieven en levert u een actieve bijdrage aan het collectievormingsbeleid van het KDC. Voorts verzorgt u de dienstverlening van de afdeling en, in nauwe samenwerking met de bibliothecaris en de documentalist, die van het KDC als zodanig. U geeft leiding aan een wisselende groep medewerkers (4 a 5 fte), en tot juli 2003 tevens aan een project dat het inlopen van de achter stallige ontsluiting van archieven beoogt. Functie-eisen: Om deze functie te kunnen vervullen, dient u minimaal in het bezit te zijn van het diploma Archivistiek B (of middelbaar archiefambtenaar) en te beschikken over leidinggevende ervaring. Ervaring met archieven van (particuliere) organisaties strekt tot aanbeveling. U beschikt over een collegiale en flexibele werkinstelling, alsmede kennis van en affiniteit met de geschiedenis van het katholieke volksdeel in Nederland. Katholieke Universiteit Nijmegen Arbeidsvoorwaarden: Het betreft een fulltime aanstelling voor de duur van een jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt maximaal 2.624,00 (schaal 8) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dr. L.G.M. Winkeler, hoofd documentatie, telefoon (024) 361 24 12, e-mail: L.Winkeler@kdc.kun.nl, of prof. dr. J.H. Roes, directeur, telefoon (024) 361 24 12, e-mail: J.Roes@kdc.kun.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u voor 2 juli 2002 richten aan de Katholieke Universiteit Nijmegen, t.a.v. Management Services, sector Personeel, Postbus 7005, 6503 GM Nijmegen met vermelding van vacaturenummer 73.04.02. Solliciteren per e-mail kan ook: personeel@ms.kun.nl. Bij de gemeente Zaanstad staat de vraag van bewoners en bedrijven centraal. Medewerkers van de dienst Publiek zijn het eerste contact bij huurzaken, uitkeringen, vergunningen, belastingen, afgifte van paspoorten of aangifte van geboorten. Service, snelheid en samenwerking met andere diensten, daar draait het om bij de publieksbalies. Alles is erop gericht zo efficiënt en goed mogelijk te kunnen inspelen op de behoeften van burgers en ondernemers. dienst Publiek Tot uw taken behoort het meewerken aan het beheer van de archiefcollecties. Daarnaast verricht u o.a. roulerende studiezaaldiensten, educatie en PR activiteiten en andere voorkomende werkzaamheden. Hierbij gaat extra aandacht uit naar de archiefinspectietaken alsmede de automatiseringstaken. dienst Publiek U verricht onder begeleiding de reguliere beheers- en dienstverleningstaken van de collecties, zoals roulerende assistentiediensten studiezaal, educatie en PR activiteiten, verwerving, ontsluiting en materiële verzorging van de diverse collecties en andere voorkomende werkzaamheden. Voor meer informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw T. de Groot, gemeentearchivaris, telefoon (075) 655 22 33. Stuur uw sollicitatiebrief en CV voor 1 juli 2002 naar de directeur van de dienst Publiek, t.a.v. P&O Serviceteam, Postbus 2000, 1500 GA Zaanstad onder vermelding van de functie. Of via p&oserviceteam@zaanstad.nl Zie www.zaanstad.nl voor een uitgebreidere kijk op Zaanstad en openstaande vacatures. Vraag een 3-D bril aan via (075) 655 21 47. Op het eerste oog lijkt Zaanstad misschien de zoveelste gemeente in de luwte van Amsterdam. Zo'n 138.000 Zaankanters en 8.800 bedrijven weten beter. Wie verder kijkt, ontdekt dat de gemeente een samenvoeging is van de stad Zaandam en zes oude dorpskernen. Het verklaart de combinatie van stedelijke en dorpse bebouwing afgewisseld met uitgestrekte veenweidegebieden en industrieel erfgoed. Van contrasten als dynamiek en rust, en cultuur en natuur. Om de historie te behouden, het heden in goede banen te leiden en vorm te geven aan de toekomst van Zaanstad, zijn we op zoek naar nieuwe medewerkers. Bij ons kun je je professionele kennis verdiepen en krijg je de ruimte voor eigen initiatief. Als werknemer kun je alle kanten op, fulltime of parttime, in een uitvoerende of beleidsmatige functie. Voor alle zes onderdelen, dienst Publiek, dienst Wijken, dienst Stad, dienst Stadsbedrijven, Concernstaf en de Brandweer gelden dezelfde uitstekende arbeidsvoorwaarden.

Archievenblad | 2002 | | pagina 26