Dordrecht X een enthousiaste medewerker studiezaal (m/v) Adviseur documenthuishouding Het Stadsarchief Dordrecht zoekt voor 32 uur per week die wil werken aan de toekomst van het verleden Belastingdienst 7/ Vacaturenummer 22062 Je gaat de uitdaging aan om de dienstverlening op de studiezaal verder te professionaliseren. Door de snelle ont wikkelingen op het gebied van informatiebeheer en informatieverstrekking heeft de traditionele studiezaalfunctie er een interessante dimensie bij gekregen. Als je daaraan een belangrijke bijdrage wilt leveren, ben je de persoon die wij zoeken. Functieprofiel Je begeleidt op een deskundige en attente wijze bezoe kers van de studiezaal in hun onderzoek. Je beantwoordt verzoeken om informatie en levert een actieve bijdrage aan de verbetering van het instrumen tarium ten behoeve van de beschikbaarstelling van his torische informatie. Verder lever je een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van nieuwe producten van het Stadsarchief en het beschikbaar stellen van informatie vanuit het Stadsarchief via Internet. Tot slot ben je betrokken bij het opzetten en uitvoeren van educatieve projecten. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden je, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd een salaris van maximaal 32.000 bruto per jaar (schaal 7) op basis van een 36-urige werkweek. Dordrecht is een moderne werkgever, die je veel te bie den heeft waaronder een aantrekkelijk pakket secun daire arbeidsvoorwaarden. Indien blijkt dat je een trekkersrol in de ontwikkeling en verdere verbetering van de beschikbaarstelling van informatie kunt spelen, behoort op termijn groei naar de functie van coördinator studiezaal tot de mogelijk heden. Persoonsprofiel Je beschikt over goede contactuele eigenschappen, een gastvrije uitstraling en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Je bent gewend op een flexibele en creatieve manier te werken, zowel zelfstandig als in teamverband. Je bent in het bezit van een diploma middelbaar archiefambtenaar of vergelijkbaar niveau. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kun je inwinnen bij de heer R. Benschop, projectcoördinator studiezaal, tel. 078 649 23 20 of de heer Ch. Jeurgens, directeur Stadsarchief, tel. 078 649 23 11. Onder vermelding van het vacaturenummer kun je je schriftelijke reactie richten aan afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 8, 3300 AA Dordrecht. Reacties tot 14 dagen na verschijnen van het blad. Dordrecht Dordrecht is een springlevende oude stad aan het water met meer dan 120.000 inwoners. Een stad waar de spanning tussen historie en vernieuwing tot mooie dingen leidt. Een gastvrije stad waar elke Dordtenaar telt. Actieve inwoners, mensen in bedrijven, in voorzieningen, in het ambtelijk apparaat; zij vormen het hart van de stad. En daarvoor geeft het gemeentebestuur ze volop ruimte. Sector Cultuur Sector Cultuur is een bundeling van kunst- en culturele instellingen die met een grote mate van zelfstandigheid en een duidelijke eigen identiteit hun activiteiten uitvoeren. De organisatie bestaat uit de Musea (Dordrechts Museum en Simon van Gijn - museum aan huis), het Centrum Beeldende Kunst, Schouwburg Kunstmin, het Stadsarchief en het Centraal Bureau. Tevens bestaat een nauwe relatie met Berckepoort, stichting voor culturele educatie en de stichting Toonkunst Muziekschool Drechtsteden. Stadsarchief Het Stadsarchief beheert een groot aantal archieven en collecties van stad, regiogemeenten en particuliere instellingen. Het staat als historisch informatiecentrum midden in de samenleving en ontwikkelt daartoe tal van ini tiatieven: uitbrengen van publicaties, organiseren van tentoonstellingen, vervaardigen van lesbrieven. Aan het Stadsarchief is een studiezaal verbonden waar iedereen die geïnteresseerd is in de geschiedenis van de stad en regio terecht kan. De studiezaal wordt jaarlijks door circa 4500 bezoekers bezocht. Mrw«|belasti De Belastingdienst is een organi satie die iedereen kent. Maar wat de Belastingdienst als werkgever inhoudt, is zeker niet bij iedereen bekend. Alleen als je wat verder kijkt dan de envelop blauw is, weet je dat de Belastingdienst een werkgever is die in veelzijdigheid haar gelijke niet kent. Wanneer je je talenten echt wilt ontplooien, vind je in de Belastingdienst dan ook een werkgever die je daar bij helpt. Meer dan 30.000 mede werkers met allerlei achtergronden en in diverse functies zetten zich dagelijks in voor ruim 18 miljoen verschillende relaties. Mensen die zich bezighouden met de kernactiviteiten Fiscale controle, -opsporing en -advise ring natuurlijk. Maar ook onmis bare activiteiten als proces- en productontwikkeling, facilitaire ondersteuning, kennismanage ment, human resources en communicatie zijn prominent en professioneel vertegenwoordigd. Specialisten en generalisten op alle niveaus zetten zich dagelijks in om de kwaliteit van onze dienstverle ning op een hoog peil te houden. Werk waar je trots op bent De functie De uitvoering van het belastingbeleid in Nederland gaat gepaard met een indrukwekkende stroom aan documenten. Het ontwikkelen en voeren van een 'huishouding' rond die documen ten is een uiterst complexe zaak. Werk voor specialisten op dat gebied. Organisatorisch ligt de verantwoordelijkheid voor de documenthuis houding bij het Belastingdienst/Centrum voor facilitaire dienstverlening. En dan in het bijzonder bij het procesteam Proces Productontwikkeling. Als adviseur documenthuishouding (m/v) werk je aan de ontwikkeling van beleid op je vakge bied. Een stevige klus, want op dit moment zijn de primaire en ondersteunende processen van de documenthuishouding in ontwikkeling. Voor de totale Belastingdienst.Er wordt van je ver wacht dat je hierbij adviseert in algemene zin, maar specifiek bij de implementatie van PIVOT. Zijn er beleidsvoornemens geformuleerd of ligt er bijvoorbeeld een digitaliseringsproject in het verschiet, dan analyseer je de gevolgen voor de documenthuishouding. Waarbij je ook de inpas baarheid van eventuele veranderingen beoor deelt. Verder ben je betrokken bij het opstellen en implementeren van werkinstructies op'basis van de Uitvoeringsregeling Archiefbeheer. Je salaris kan oplopen tot 56.500 bruto per jaar. Jouw capaciteiten Deze functie vraagt om een academisch denk en werkniveau. Het diploma Hoger Archief ambtenaar is zeer gewenst. Maar absoluut onmisbaar zijn kennis van en ervaring met pro jectmatig werken en PIVOT-projecten. Je bent analyticus en strateeg in één. Je gaat flexibel en creatief om met vraagstukken en problemen. En uiteraard beschik je over adviseurskwaliteiten en goede communicatieve vaardigheden. De sollicitatie Meer weten over deze functie? Neem dan contact op met Petra van Santen, coördinator document huishouding, telefoon (030) 203 66 34 of 06 186 01 317. Solliciteren doe je door voor 30 juni 2002 een sollicitatiebrief met c.v. te sturen naar: Belastingdienst/Centrum voor facilitaire dienstverlening J.C. van Grinsven RA, lid managementteam, Postbus 9799, 3506 GT Utrecht, onder vermelding van HX03/ab. Faxen kan naar (030) 263 65 74 en mailen naar: ph.van.santen@belastingdienst.nl

Archievenblad | 2002 | | pagina 25