Na Rotterdam Alexander kun je yélf weer sturen. www. rij kswaterstaat. n I Rijkswaterstaat ADJUNCT-STREEKARCHIVARIS M/V GELDERMALSEN GEMEENTE www.geldermalsen.nl In het westelijk deel van de Betuwe hebben de gemeenten Geldermalsen, Lingewaal en Neerijnen een gezamenlijk archiefbeheer in de vorm van een gemeenschappelijke regeling Streekarchivariaat West-Betuwe. De deelnemers beheren omvangrijke en deels zeer oude archieven. Hiervoor zijn wij op zoek naar een (fulltime/36 uur) De gemeente Geldermalsen is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met ruim 25.000 inwoners die haar kansen wil benutten. Tal van plannen zijn in ontwikkeling op zowel het terrein van ruimtelijke ordening als op het gebied van welzijn, cul tuur en recreatie. Plannen die alleen kunnen worden verwezenlijkt wanneer daar een goed en gemotiveerd ambtelijk apparaat achter staat. Vandaar dat het gemeentebestuur grote waarde hecht aan de inzet van moderne communicatie technieken, projectmatig werken en duidelijke werkprocessen, kortom aan een efficiënte klantgerichte organisatie De gemeentelijke organisatie waar ruim 170 mensen werkzaam zijn is opgebouwd uit de sectoren Grondgebied, Samenleving en Middelen. Meer informatie over de gemeente Geldermalsen vindt u op onze internetsite www.geldermalsen.nl Functie-inhoud: De adjunct-streekarchivaris beheert de archieven, ordent en beschrijft de statische archieven en draagt zorg voor het conserveren en restaureren van archiefbescheiden. Daarnaast is het toezicht houden op de dynamische en semi-statische archieven van de aangesloten gemeenten een onderdeel van het takenpakket. Ook zaken als het beheer van de topografisch-historische atlas, de historische bibliotheek en het verwerven van archieven en collecties welke van cultuur-historisch belang zijn voor de betreffende gemeenten behoren tot deze veelzijdige functie. Tenslotte is ook het verstrekken van informatie en begeleiden van archiefonderzoek, het organiseren en stimuleren van educatieve projecten op het gebied van cultuur historie van belang. De functie wordt bij de drie deelnemende gemeenten verricht. De gemeente Geldermalsen fungeert in deze gemeenschappelijke regeling als "centrum gemeente". Functie-eisen: Hbo werk- en denkniveau. Te denken valt aan de Rijksarchiefschool of archivistiek b en sod-1 met ruime ervaring bij voorkeur met archiefbeheer bij de lagere overheid. Gelet op het feit dat tussen de verschillende plaatsen moet worden gereisd, dient u in het bezit te zijn van rijbewijs B en de beschikking te hebben over een eigen auto. Salaris: De rechtspositieregeling van de gemeente Geldermalsen (CAR/UWO) en de lokale arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. De onderhavige functie is organiek beschreven en gewaardeerd in bandbreedte 8 met een minimum van 1.587,— en een maximum van 2.654,— bruto per maand. Inschaling vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring; op basis van (zeer) goed functioneren is een verdere doorgroei mogelijk. Inlichtingen: Inlichtingen over deze veelzijdige en aantrekkelijke functie kunnen worden ingewonnen bij Ron van Maanen, telefoon (0345) 58 66 38. Met vragen over de procedure en arbeidsvoorwaarden kunt u zich richten tot Veronique Kardol, afdeling Personeel, Organisatie en Communicatie, telefoon (0345) 58 67 34. Procedure: Bent u geïnteresseerd dan kunt u uw sollicitatie richten aan het college van burgemeester en wethouders van Geldermalsen, Postbus 112, 4190 CC Geldermalsen, ter attentie van de afdeling POC, onder vermelding van de vacature of per e-mail aan v.kardol@geldermalsen.nl Wij verwachten uw reactie uiterlijk vrijdag 22 maart 2002. Maandagochtend, ergens in 2027. Bij het Prins Clausplein vormen honderden auto's een colonne op een speciale rijstrook. Computers nemen het stuur over. Tijd voor een krantje en een croissantje. Bumperkleven was nog nooit zo veilig; de trein van auto's houdt er flink de vaart in terwijl de onderlinge afstand slechts anderhalve meter is. Dan meldt de boordcomputer: 'U nadert de afslag Rotterdam-Alexanderpolder, neemt u na de afrit het stuur weer over? Goede reis!' Automatische voertuiggeleiding science fiction? Wij experimenteren er al mee. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen; economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Senior Medewerker Archiefzaken v/m Afdeling Kennis en Informatie, Den Haag Maximaal 30.611,- bruto per jaar (mogelijk met uitloop) Het Rijksinstituut voor Kust en Zee levert gegevens en adviezen voor duurzaam gebruik van estuaria, kusten en zeeën en voor de bescherming tegen de zee. De afdeling Facility Management werkt aan verdere ontwikkeling van een zakelijke en professionele dienstverlening met implementatie van automatiseringsoplossingen. De afdelingen bibliotheek en archief worden samengevoegd tot een kenniscentrum: de afdeling Kennis en Informatie. Functie Opstellen van selectie-instrumenten, ontwikkelen van beleid voor documentaire informatievoorziening, adviseren over innovaties en kwaliteit en inhoudelijk leiding geven aan vijf medewerkers, waarvan één in Middelburg en één in Haren. Belangrijke bijdrage leveren aan de digitalisering en multimediale ontsluiting van het archief en de verdere ontwikkeling van de afdeling K&l, het nieuwe kenniscentrum van het RIKZ. Ook advisering over dossiervorming is een belangrijke taak. Profiel HBO-opleiding DIV/SOD I en II, kennis van de engelse taal en van de belangrijkste relevante automatiseringstoepassingen. Natuurlijk overwicht en goed inzicht in de relaties tussen beleidsterreinen binnen de Rijksoverheid, alsmede in de overheidsregelgeving op het gebied van DIV. Ondernemende instelling, vermogen de producten van het kenniscentrum te verkopen binnen de organisatie. Pro-actief en stimulerend projectleider. Reactie Inhoudelijke informatie bij de heer G.J. Drost, hoofd Facility Management, telefoon (070) 311 43 84. Procedureel: mevrouw E. van Wijk, telefoon (070) 311 45 95. Vacaturenummer RIKZ 669/AB. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel-techni- sche werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinden en implementeren van oplossingen die breed gedragen worden in de samenleving. Stuur een bondige brief met c.v., graag binnen veertien dagen en o.v.v. het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Ministerie van Verkeer en Waterstaat

Archievenblad | 2002 | | pagina 22