Medewerker studiezaal v/m (38 uur per week inclusief ADV) Archiefinspecteur v/m f 's-Hertogenbosch Wat inspecteert een archiefinspecteur van de gemeente Vlaardingen op woensdag? De bouw van zijn nieuwe huis. Gemeente Vlaardingen HUNM Wij zoeken kandidaten voor de functie van Wat wij vragen - HAVO; - vakopleiding Rijksarchiefschool of een gelijkwaardige opleiding; - een accurate en servicegerichte houding en goede mondelinge uitdrukkings vaardigheden; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - affiniteit met de Bossche geschiedenis; - kennis van de automatisering van historische informatie en een integrale kijk op informatievoorziening strekken tot aanbeveling; - enige jaren ervaring. Wat wij bieden Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 2.342,- bruto per maand bedraagt (schaal 07). De functie - Dienstverlening op de studiezaal; - verstrekken van mondelinge en schrifte lijke inlichtingen; - mede adviseren over en mede beschik baar stellen van archieven, collecties en documentatie; - beheer van het depot; - coördineren van de vervaardiging van microfiches. De afdeling Het Stadsarchief is mede vanuit de wet en regelgeving gericht op het veiligstellen van bronnen voor en kennis van de geschiedenis van 's-Hertogenbosch en het op een actieve, hoogwaardige en klant gerichte wijze beschikbaar stellen van de bronnen en kennis. Dit met als doel het bevorderen van de cultuurhistorische interesse, door anderen bewust te maken van en te laten participeren in -primair- de Bossche samenleving. De organisatie De organisatie telt 1300 medewerkers. Vanuit vijf sectoren, die worden geleid door het Manage ment Team, staan zij garant voor de dienstverlening aan burgers, bedrijven en bestuur. Een dienstverlening die helder, klantgericht en slagvaardig is. De organisatie kent een open en informele werksfeer. Er wordt op dit moment een huisvestingsconcept ontwikkeld met flexibele werkplekken. Personeelsadvertenties en meer informatie over de organisatie staan ook op onze website: www.s-hertogenbosch.nl. De stad 's-Hertogenbosch, hoofdstad van Noord-Brabant, centrumstad in een centraal gelegen regio en ontmoetingsstad bij uitstek. Een economisch krachtige stad waar moderne dienstverlening hand in hand gaat met het koesteren van historie en cultuur. Een stad met oog voor de menselijke maat, waar een modern bestuur inzet op het benutten van talenten van de inwoners. Een aan trekkelijke stad om te wonen, te werken en te recreëren, maar bovenal een stad die mensen tot iets brengt Bijzonderheden Onze organisatie biedt een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden, zoals bijvoorbeeld de mogelijkheid voor deeltijdarbeid, volledig betaalde opleidingsmogelijkheden, betaald ouder schapsverlof en mogelijkheid voor kinderopvang. We voeren een personeels-beleid met aandacht voor de verschillende doelgroepen in de maatschappij. Wij nodigen daarom kandidaten van allochtone herkomst nadrukkelijk uit te solliciteren. Meer informatie Middels rooster moet eenmaal in de vijf weken op een zaterdag worden gewerkt. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met R. van de Laar, hoofd bureau Externe Dienstverlening, tel. (073) 615 52 74. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 20 april 2002, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, sturen naar: Gemeente 's-Hertogenbosch Mr. P.G. Wijnen directeur Bestuurszaken Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch Vacaturenummer BZ2002-05 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op woensdag vrij zijn. Dat kan bij de gemeente Vlaardingen. Een goede balans tussen privé en werk vinden wij belangrijk. Als enige Nederlandse gemeente hebben wij een fulltime werkweek van 32,2 uur, meestal verdeeld over vier dagen. Het is prettig werken in onze organisatie, die veel ruimte biedt voor ideeën en eigen initiatief. Onze 750 medewerkers zorgen dat vijf dagen per week adequate service wordt geboden. Wij zoeken een Als archiefinspecteur houdt u toezicht op het beheer van de archieven bij de gemeentelijke diensten, die nog niet naar de openbare archiefbewaarplaats zijn overgebracht. U rapporteert en adviseert, in- en extern, over archief- en informatiebeheer, bijvoorbeeld over vernietiging, overbrenging, uitlening en vervreemding van archiefmateriaal. Als dat nodig is organiseert en coördineert u projectmatige schoning en inventarisatie van de semi-statische archieven. U maakt beleid op het gebied van informatiebeheer, vooral met betrekking tot het beheer van machineleesbare gegevensbestanden (MLG's) en de selectie en vernietiging van archieven. U werkt mee aan het verder automatiseren van toegangen op archiefbestanddelen. Het is de bedoeling dat de bezoekers van het Stadsarchief en, op termijn, ook bezoekers van de internetsite hiervan gebruik kunnen gaan maken. Verder helpt u, wanneer dat nodig is, uw collega's met archiefinventarisatie en externe dienstverlening. U bent in het bezit van de diploma's archivistiek B (middelbaar archiefambtenaar) of een vergelijkbare opleiding en SOD I en II. U bent uitstekend op de hoogte van gemeentelijke administratieve werkprocessen en u heeft ruime ervaring met moderne archiefvorming en -verzorging. U heeft kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Verder bent u een collega die enthousiast, loyaal, collegiaal en ambitieus is. U bent in staat om zelfstandig te werken, te initiëren en te stimuleren. U bent sociaal en integer en u weet overtuigingskracht te combineren met tact. Ook kunt u zich meer dan gemiddeld uiten in woord en geschrift. Afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 2.997,— bruto per maand (schaal 9) bij een werkweek van 32,2 uur. Onze secundaire arbeids voorwaarden zijn goed. We investeren in opleiding en ontwikkeling en hebben regelingen voor hypotheek, spaarloon, ouderschapsverlof en kinderopvang, een pc-privé- en fietsplanproject en een aantrekkelijk sportaanbod. Meer informatie? Kijk op www.vlaardingen.nlofwww.gemeentebanen.nl Of bel met de heer HJ. Luth, stadsarchivaris, telefoon 010 - 248 4997. Stuur uw brief met cv tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie naar de gemeente Vlaardingen, Dienst Welzijn, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 1006,3130 EG Vlaardingen. Of mail naar welzijn@vlaardingen.nl. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Vlaardingen is een gemeente met 74.000 inwoners, die de historische sfeer van een oude visserijstad koppelt aan moderne voorzieningen. De stad ligt midden in een dynamische regio, op een steenworp afstand van Rotterdam en naast het prachtige polderlandschap Midden-Delfland. Vlaardingen, metz'n diversiteit aan woningen en wijken, is een waterrijke en verrassend groene stad. Een stad waar uitgebreide recreatieve, sociale en culturele voorzieningen maken dat het prettig wonen, werken en recreëren is. De medewerkers van de Dienst Welzijn maken het mogelijk dat Vlaardingers boeken lenen in de bibliotheek, het theater bezoeken, een paspoort verlengen, naar hun voorouders speuren in het stadsarchief, naar school gaan, van kunst genieten, sporten, een uitkering ontvangen, (vrijwilligers)- werk vinden, een buurthuis bezoeken... en nog veel meer. De Dienst Welzijn werkt aan een stad, waarin alle Vlaardingers meedoen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Archievenblad | 2002 | | pagina 22