dwr Gemeente Naarden eerste medewerker post- en archiefzaken m/v Medewerker Historisch Archief m/v Raadhuisstraat 2 Naarden Postbus 5000 1410 AA Naarden Telefoon: (035) 695 78 11 De stafafdeling Directieondersteuning ondersteunt de directie en de sectoren bij een aantal beleidsmatige- en uitvoerende taken. Bij de afdeling Historisch archief is plaats voor een: voor i8 uur per week. De standplaats is voorlopig Hilversum. Algemene informatie De afdeling historisch archief is verantwoordelijk voor het beheer van de afgesloten archieven van rechts-voorgangers van het hoogheemraadschap. Tevens verzorgt de afdeling het wettelijk toezicht op het beheer van alle niet-overgebrachte informatie op onder meer papier en in digitale vorm bij de verantwoordelijke sectoren van DWR. Bij de afdeling werken twee medewerk(st)ers. Functie-informatie U verzorgt samen met de archivaris het beheer van de historiche archieven van de rechtsvoorgangers tot 1997, inventariseert deze archieven en geeft adviezen, ondersteuning en begeleiding op het gebied van het informatiebeheer en verstrekt interne en externe informatie. Functie-vereisten U heeft het diploma Archivist B en beschikt over ruime ervaring in het vakgebied, aangevuld met kennis van geautomatiseerde informatieverwerking. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt bij aanstelling maximaal 5.099,- (schaal 7) bruto per maand. (Bij voltijdfunctie van 37-urige werkweek). Informatie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de archivaris Jan Blom, telefoon 035-647751 of per email Jan.blom@dwr.nl., dan wel de website raadplegen, WWW.DWR.NL. Sollicitatie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot en met tien dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan dhr J. van der Vegt, afdeling P&O, Postbus 94370 1090 GJ Amsterdam, met de vermelding DO180. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Waterbeheer en Riolering De gemeente Naarden is een modern gestructureerde ambtelijke organisatie, bestaande uit drie sectoren. Bij de gemeente Naarden zijn in totaal 120 medewerkers werkzaam. Een informele cultuur en een prettige werkomgeving zijn kenmerkend voor onze organisatie. Voor de afdeling Interne Zaken zoeken wij een voor 36 uur per week (1,0 fte) Afdelingsinformatie: De afdeling Interne Zaken maakt deel uit van de sector middelen en heeft als primaire doelstelling het bieden van optimale faciliteiten ten behoeve van de gemeentelijke organisatie en de bestuursorganen. Tot de verant woordelijkheid van de afdeling behoren onder meer taken als post- en archiefzaken, centrale inkoop, het beheer van de gemeentelijke kantoor gebouwen, het bestuurssecretariaat, tekstverwerking, centrale balie en bode- en huishoudelijke dienst. De afdeling bestaat uit 17 medewerkers waarvan enkele met een parttime dienstverband. Functie-informatie: In genoemde functie ressorteer je direct onder het hoofd Interne Zaken en ben je binnen het werkveld post- en archiefzaken verantwoordelijk voor: - vervangen van het hoofd Interne Zaken bij diens afwezigheid; - het leiden van de werkeenheid post- en archiefzaken (5 medewerkers); - de coördinatie en verdeling van het dagelijks werkaanbod alsmede coachen, onder meer door middel van regelmatig werkoverleg van de medewerkers post- en archiefzaken in de uitvoering daarvan; - het functioneel beheer van de diverse archieven en de daarmee samen hangende (geautomatiseerde) post- en archiefsystemen; - de selectie, vernietiging en overbrenging van archiefbescheiden overeen komstig de geldende bepalingen, zoals onder meer vastgelegd in de Archiefwet 1995, en de daarmee samenhangende administratieve werkzaamheden zoals bijvoorbeeld het opstellen van een beschrijvende inventaris; - het volgen van de markt voor wat betreft technologische ontwikkelingen op het gebied van de documentaire informatievoorziening; in het verlengde hiervan doe je, gebaseerd op een lange termijnvisie en afgestemd op de gebruikersomgeving, voorstellen tot het gebruik van nieuwe technologieën en treed je op als projectleider in geval van implementaties; - diverse reeds lopende archiefprojecten zoals bijvoorbeeld het opschonen, verfilmen en digitaliseren van het archief bouwvergunningen. Functie-eisen: - je beschikt over een opleiding op hbo-niveau en bent bij voorkeur in het bezit van de diploma's ba (gal), sod 1 en 2 en vva of middelbaar archief ambtenaar; - je hebt ervaring als projectleider met betrekking tot grootschalige archief projecten en implementaties van nieuwe technologieën; - je bent een echte doorzetter en ziet grote archiefprojecten als een uitdaging; - het leveren van een optimale kwaliteit en een klantgerichte instelling vind je een vanzelfsprekendheid; - je bent flexibel en creatief en beschikt over het vermogen om collega's op een stimulerende wijze te coachen en vakinhoudelijk te adviseren; - je weet prioriteiten te stellen als er zich een samenloop van werkzaamheden voordoet; - je beschikt over uitstekende leidinggevende en communicatieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: De functie moet nog worden beschreven en gewaardeerd en is indicatief ingeschaald op salarisniveau 9. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring en opleiding, maximaal f 6.604,- 2.996,76) bruto per maand bij een volledige werkweek, exclusief 8% vakantietoelage. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met het hoofd van de afdeling Interne Zaken, de heer R. Schooneveld, telefoon (035) 695 79 11. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kun je vóór 26 oktober 2001 richten aan het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 5000, 1410 AA Naarden. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Archievenblad | 2001 | | pagina 21