Algemeen Rijksarchief/Nationaal Archief i.o. Ervaren staffunctionaris documentaire informatievoorziening m/v 3 MEDEWERKERS KZ COLLEGE TARIEVEN GEZONDHEIDSZORG gevestigd in Den Haag Het Algemeen Rijksarchief (ARA)/Nationaal Archief i.o. in Den Haag fungeert als het geheugen van de Nederlandse samenleving: het vervult ook in internationaal opzicht een belangrijke functie. Het ARA/NA i.o. staat voor grote uitdagingen. Het archiefbestand groeit snel, evenals de dienstverlening op het gebied van archieven. In 2000 is een aantal archieven overgedragen met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog. Deze overdracht heeft geleid tot een grote toename van de vraag naar informatie. Teneinde op deze ontwikkeling zo adequaat mogelijk te reageren, heeft het ARA/NA i.o. tijdelijk drie extra formatieplaatsen gecreëerd.Wij zoeken hiervoor op zo kort mogelijke termijn voor 36 uur per week De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het: 1behandelen van verzoeken om inzage in de hiervoor genoemde archieven op basis van de vigerende procedures 2. opvangen en begeleiden van de onderzoekers. Functie-eisen: 1. minimaal mbo/hbo werk- en denkniveau 2. goede sociale en contactuele vaardigheden 3. stressbestendig. Aanstelling en salariëring: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor maximaal een jaar. Het salaris bedraagt, gebaseerd op een 36-urige werkweek en afhankelijk van kennis en ervaring, maximaal 5.665,- (schaal 8 BBRA 1984), exclusief 8% vakantiegeld, een eindejaarsuitkering en een tegemoetkoming in de ziektekostenverzekering. Standplaats: 's-Gravenhage. Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw dr. F. van Anrooij, telefoon 070-331 54 34. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, sturen naar de Rijksarchiefdienst, afdeling P&O, Postbus 90520,2509 LM 's-Gravenhage. RIj/sARC If I E RIJKSARCHIEFDIENST Wij zoeken een Het College tarieven gezondheidszorg (CTG) is een zelfstandig bestuursorgaan dat de Wet tarieven gezondheidszorg (WTG) uitvoert. In de gezondheidszorg gaat jaar lijks zo'n f 80 miljard om. Het is de taak van het CTG dit geld op een eerlijke manier te verdelen over de verschillende zorgaanbieders. De Minister van VWS benoemt het bestuur van het CTG. Het bestuur krijgt ondersteuning van het secretariaat. Bij dit secretariaat werken ongeveer honderd medewerkers. Bij het secretariaat van het CTG vindt op het ge bied van de informatievoorziening een verande ringsproces plaats. Daartoe wordt een documen tair informatiesysteem voorbereid. Ook de ont wikkelingen op het gebied van automatisering, internet e.d. worden hierbij betrokken. Wij zoeken daarom een ervaren medewerker, voor wie het een uitdaging is het veranderingsproces rond de informatieverzorging vorm te geven en te bege leiden. Wat zijn uw taken? - initiëren, coördineren en adviseren over de ont wikkelingen in de documentaire informatie voorziening, postregistratie en archiefbeheer; - opstellen en onderhouden van archiefbeheers- regels en lijsten voor selectie, vernietiging en overbrenging van archieven; - vorming, ordening en beheer van de verschil lende soorten dossiers en archieven; - bevorderen van informatie-uitwisseling tussen personen en afdelingen, waarbij u actief bij draagt aan de digitalisering van de documenten- stroom; - opzetten en onderhouden van een kleine biblio theek. Een onlangs ingestelde 'Werkgroep Communica tie' zal u bij uw werkzaamheden ondersteunen. Wat vragen wij van u? Naast een relevante opleiding op hbo-niveau, beschikt u over de nodige ervaring met docu mentaire informatiesystemen, ook met nieuwe media zoals intra- en internet. Schriftelijk en mon deling communiceren op niveau is voor u van zelfsprekend. U straalt enthousiasme uit, u houdt van het werken in een team, maar u kunt ook uit stekend zelfstandig werken en toont initiatief. Verder bent u stressbestendig en flexibel inge steld. Wat bieden wij u? Wij bieden u de uitdaging om het veranderings proces in de documentaire informatievoorziening bij het CTG vorm te geven en te begeleiden. Het bruto jaarsalaris dat hierbij hoort, bedraagt (afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring) maximaal 96.000,- (niveau 1 januari 2001) inclu sief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering. De arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op de CAO Ziekenhuizen. De pensioenverzekering is ondergebracht bij het PGGM. Wenst u nadere informatie? Inlichtingen kunt u inwinnen bij: mevrouw mr. drs. W. Vermeulen Naayen, directiesecretaris, tel. 030-296 81 11. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan de afdeling personeelszaken van het CTG, Post bus 3017, 3502 GA Utrecht. S.v.p. op de envelop vermelden: "sollicitatie DIV". U kunt ook per e-mail reageren: personeels- zaken@cotg.nl Graag ontvangen wij uw sollicitatie binnen veer tien dagen na de verschijningsdatum van deze advertentie Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Moeder Teresalaan 100 Postbus 3017 3502 GA Utrecht telefoon 030 296 81 11 www.cotg.nl

Archievenblad | 2001 | | pagina 22