s&s Het Katholiek Documentatie Centrum (KDC) te Nijmegen ontsluit documentatie van en over het Nederlandse katholicisme vanaf de 19de eeuw. Het KDC beheert ruim 1.000 archieven (ca. 8.500 meter), heeft een bibliotheekcollectie van ruim 170.000 banden en een grote afdeling audiovisuele documentatie. Bij het inventariseren van de archieven is een achterstand opgetreden. Voor het wegwerken van deze achterstand is in 1997 het Archiefontsluitingsproject gestart. Het Archiefontsluitingsproject van het KDC zoekt voor het inventariseren van enkele archieven van particuliere organisaties een Het Katholiek Documentatie Centrum (KDC) te Nijmegen ontsluit documentatie van en over het Nederlandse katholicisme vanaf de 19de eeuw. Het KDC beheert ruim 1.000 archieven (ca. 8.500 meter), heeft een bibliotheekcollectie van ruim 110.000 banden en een grote afdeling audiovisuele documentatie. Bij het inventariseren van de archieven is een achterstand opgetreden.Voor het wegwerken van deze achterstand is in 1997 het Archiefontsluitingsproject gestart. Het Archiefontsluitingsproject van het KDC zoekt voor het inventariseren van enkele archieven van particuliere organisaties een archivaris (m/v) De kandidaat moet in het bezit zijn van het diploma Archivistiek B (of middelbaar archiefambtenaar). Ervaring met het inventariseren van archieven van (particuliere) organisaties strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal fl. 4.682,- (schaal 7 CAO Nederlandse Universiteiten) bij een werkweek van 36 uur. De aanstelling is van tijdelijke aard en geschiedt in het kader van het Archiefontsluitingsproject dat medio 2003 wordt afgesloten. Inlichtingen over deze vacature kunt u verkrijgen bij MLM.van den Hombergh, projectleider (024 - 3615829/3612412) of drs.WJ.M. Dings, archivaris van het KDC (024 - 3612450/3612412). Uw sollicitatie dient u schriftelijk en binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te richten aan Katholiek Documentatie Centrum,t.a.v. M.L.M. van den Hombergh, Postbus 9100,6500 HA Nijmegen. Informatie over het KDC kunt u vinden op onze website: www.kdc.kun.nl. Als de kwaliteit belangrijk is, is het verschil snel duidelijk. Onze medewerkers (verspreid over heel het land) hebben een gedegen vakopleiding, jarenlange ervaring in het vakgebied en zijn daardoor op elke plaats binnen uw informatievoorziening direct inzetbaar. Ons dienstenpakket omvat onder meer: detachering consultancy interim-management advisering inventarisatie inhaal-operaties automatisering complete projecten werving en selectie Onze consultanten voorzien u graag van een passend advies ter optimalisering van uw informatievoorziening c.q. interne organisatie. Bel voor informatie of een vrijblijvend gesprek: BuroDenBoer Jan van Renesseweg 4 Postbus 37, 4325 ZG Renesse tel.: 0111-462024 fax.: 0111-461922 http://www.bdb.nl - E-mail: info@bdb.nl Juridische zaken: Voor inlichtingen over tarieven en plaatsing van zowel product als per soneelsadvertenties kunt u contact opnemen met Sales Services Contact persoon: Gerrit Kulsdom Postbus 2317, 1620 EH Hoorn Tel. 0229 - 211 211 Fax 0229 - 270 404 E-mail: snsdtp@planet.nl sns@wxs.nl STREEKARCHIVARIAAT KROMME-RIJNGEBIED - UTRECHTSE HEUVELRUG Sinds 1996/1997 nemen de gemeenten Amerongen, Bunnik, Doorn, Driebergen-Rijsenburg, Houten, Leersum, Maarn, Rhenen en Wijk bij Duurstede deel aan het Streekarchivariaat Kronime-Rijngebied - Utrechtse Heuvelrug. Doel van de samenwerking is zowel het beheer van de statische archieven als het adviseren en ondersteunen van de gemeentelijke documentaire informatieverzorgers bij het beheer van de dynamische en semi-statische archieven. Als gevolg van het vertrek van een van de medewerkers, is de functie van archiefmedewerker vacant. U treedt in dienst van de centrumgemeente Wijk bij Duurstede en maakt deel uit van een klein team van vijf personen, waarin u onder leiding van de streekarchivaris zelfstandig functioneert. Omdat de werk zaamheden grotendeels decentraal bij de participerende gemeenten moeten worden verricht, dient u over goede vervoersmogelijkheden te beschikken. Gezocht wordt een: ARCHIEFMEDEWERKER M/V voor 32 uur per week vacaturenr. 4.202 Functie-omschrijving het inventariseren van de statische archieven van de deelnemende gemeenten het adviseren, begeleiden en daadwerkelijk ondersteunen van de gemeentelijke archiefmedewerkers bij het dynamisch en semistatisch archiefbeheer het verstrekken van interne en externe informatie Functie-vereisten opleiding SOD-I en -II en Bestuursambtenaar opleiding middelbaar archiefambtenaar (archivistiek B) bereidheid tot bijscholing op het gebied van de archivistiek en automatisering ruime ervaring met de te verrichten werkzaamheden goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid het vermogen om zelfstandig en planmatig te werken het vermogen om de gemeentelijke archiefmedewerkers op vakinhoudelijk gebied adequaat te adviseren Salaris en aanstelling De functie is gewaardeerd in salarisschaal 8 (maximum f 4864,- bruto bij de genoemde functie-omvang van 32 uur per week). De aanstellingsomvang betreft 21 uur vaste formatie en 11 uur tijdelijke forma tie voor een periode van 5 jaar. Sollicitatie Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de streekarchivaris mevrouw drs. M.A. van der Eerden-Vonk, tel. 0343-595516. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan: Burgemeester en wethouders van Wijk bij Duurstede, t.a.v. de afdeling IPO, Postbus 83, 3960 BB Wijk bij Duurstede. Op de enveloppe en de brief vermeldt u het vacaturenummer. Uw sollicitatie dient uiterlijk vrijdag 17 november 2000 in ons bezit te zijn. eind fiuClicittf

Archievenblad | 2000 | | pagina 27