ARCHIVIST m/v mailprofs 111: Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid De informatie stroom is overweldigend Uiteindelijk krijgt alles z'n plaats Intern controleur archiefbeheer v/m Je bent altijd betrokken bij SZW. uitzendbureaux Archiefmedewerker m/v maiiprofs, reken maar Voor inlichtingen over tarieven en plaatsing van zowel product als personeelsadvertenties kunt u contact opnemen met Sales Services Contact persoon: Gerrit Kulsdom Postbus 2317,1620 EH Hoorn Tel. 0229 - 211 211 Fax 0229 - 270 404 E-mail: snsdtp@planet.nl sns@wxs.nl A mi Nederlands Architectuurinstituut Bij de afdeling Collectie van het NAi bestaat een vacature voor een Het NAi beheert ca 500 archieven en verzamelingen op het gebied van architec tuur en stedenbouw in Nederland. De col lectie bestrijkt de periode vanaf 1800 tot nu en bestaat uit tekeningen, geschreven stukken en foto's, tezamen ca 14 km. Een overzicht van de collectie is op de NAi-website beschikbaar: www.nai.nl Functie-eisen Diploma archivistiek-B (Archiefschool) of daarmee vergelijkbare opleiding. Ervaring met het beheer van gedigitali seerde archieven strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van oplei ding en ervaring maximaal f 5.115,-- per maand (excl. 8% vakantietoeslag) bij een werkweek van 38 uur. De vacature betreft een periode van 10 maanden. Een verlen ging van de aanstelling is niet uitgesloten. Inlichtingen Mw. drs M.J.H. Willinge of mw. drs M. Kok, 010-4401221 Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan mw. drs M.J.H. Willinge, Museumpark 25, 3015 CB Rotterdam. Daar zorg ik voor. De werkgelegenheid in ons land bevorderen. Door middel van wetgeving een inkomensvoorziening veiligstellen voor iedereen die onvrijwillig zonder werk is - SZW zorgt ervoor. Een verantwoordelijk heid richting de maatschappij die flink wat van onze organisatie vergt. De documentaire informatie voorziening speelt hierbij een belangrijke rol. Bij de afdeling Departementaal Archief van de Directie Algemene Zaken houdt u toezicht op het dynamisch archiefbeheer van het hele ministerie én inventariseert u op basis van de Pivotmethodiek de archiefbestanden die blijvend bewaard moeten worden. Met minimaal SOD I II en relevante DIOR- certificaten op zak weet u deze afdelingstaken op verfrissende wijze verder vorm te geven. Voor deze boeiende functie kunt u rekenen op een bruto maandsalaris van maximaal 5.339,- op basis van een 36-urige werkweek. Daarnaast kunt u van ons een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden verwachten, waaronder mogelijkheden voor kinderopvang, ouderschapsverlof en flexibele werktijden. Meer weten? Kijk dan op www.minszw.nl of bel 070-3334784 voor een informatiepakket.Voor meer informatie kunt u bellen met J.W. Rip, hoofd Departementaal Archief, 070-3335066. Uw brief en c.v. kunt u binnen 14 dagen, o.v.v. vac.nr. 43/00-1 I, sturen naar het ministerie van SZW, de directie Algemene Zaken, t.a.v. de heer R. Schippers, hoofd Bureau Bedrijfsvoering, kamer HO.09, postbus 90801, 2509 LV Den Haag. Bij SZW krijgen arbeidsgehandicapten, allochtonen en vrouwen voorrang bij gelijke geschiktheid. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. -*W Mailprofs Uitzendbureaux is een onderneming van Vedior Nederland en PTT Post en is marktleider in het uitzenden en detacheren van speciaal opgeleide en gecertificeerde medewerkers voor de post-/reproductie- kamers, couverteerruimtes en het archief. Wij zijn voor archiefopdrachten op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten die willen werken als: Heeft u een afgeronde opleiding op archief- gebied zoals SOD, GO, BDI of de opleiding Rijksarchiefschool en/of ervaring op gemeente- en/of bedrijfsarchieven? Bent u voor korte of langere tijd beschikbaar en heeft u geen bezwaar tegen reistijden? Kunt u niet wachten om in deze richting aan de slag te gaan? Dan bent u de persoon die wij zoeken! Geïnteresseerd? Neem dan voor meer infor matie f voor het adres van een vestiging bij u in de buurt contact op met Nonja Vóórhaar, Projectmanager Archief, tel. (033) 461 76 76. U kunt ook uw CV sturen naar: Maiiprofs Uitzendbureaux, t.a.v. N. Vóórhaar, Kleine Spui 8, 3811 BE Amersfoort. Juridische zaken: ent/ice& ui mm mm üt advcitièütq «W fcutkceittf NA

Archievenblad | 2000 | | pagina 22