voorzee t Heeftu de juiste papieren? t SENIOR - ARCHIVISTEN en SOD-ERSV/M archiefburo mailprofs STREEKARCHIEF WATERLAND (SAW) Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Waterland Het Streekarchief Waterland is een tak van dienst van het Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Waterland (ISW) en verzorgt vanuit de centrumge meente Purmerend zijn taak voor de gemeenten Beemster, Edam-Volendam, Landsmeer, Purmerend, Waterland, Wormerland en Zeevang en enkele water schappen. Per 15 juli 2000 ontstaat wegens vertrek van de huidige medewer ker de vacature van een full-time Het Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Waterland (ISW) is een samenwerkingsorgaan van zeven gemeenten. Het ISW heeft een advi-serende, coördine rende en uitvoerende taak op verschillende terreinen van over heidszorg. Milieu, landschap, onderwijs, zorg en cultuur vormen daarbij belangrijke aandachtsgebieden. Aan het ISW nemen de gemeenten Beemster, Edam- Volendam, Landsmeer, Purmerend, Waterland, Wormerland en Zeevang deel. ARCHIVIST m/v De functie De archivist is belast met het beheren en toegankelijk maken van de overge brachte archieven. Verder wordt leiding gegeven aan dat deel van de dienst dat in direct contact met het publiek staat. Het (mede) vormgeven en ontwikkelen van het beleid van documentaire informatiesystemen behoren tevens tot het taakgebied. Hierbij dienen verschillende digitale toegangen en een internetsi te te worden geïntegreerd. Bij de uitbouw van de rol van de dienst als histo risch centrum, in samenwerking met de Openbare Bibliotheek Purmerend en lokale musea en historische verenigingen, zal de archivist initiërend moeten optreden. In verschillende overleg- en vakorganisaties wordt de archiefdienst vertegenwoordigd. De eisen - HBO/ academisch werk- en denkniveau - opleiding archivist A of Hoger Archiefambtenaar - brede historische kennis en belangstelling - ruime ervaring op het vakgebied - uitstekende communicatieve vaardigheden - kennis van en affinitiet met automatisering en informatisering - servicegericht, accuraat en representatief - creatief, flexibel en in teamverband kunnen werken - kennis van de gemeentelijke organisatie en taken - goede sociale vaardigheden Aanstelling/salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een brutosalaris worden overeen gekomen binnen de grenzen van f 4.449,- en f 6.770,- (functieschaal 10). Uitloopschaal 11 behoort voor kandidaten met ruime ervaring tot de moge lijkheden (maximaal f7.819,- bruto per maand). De rechtspositieregelingen van het ISW (CAR/ UWO) zijn van toepassing. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de streek archivaris, dhr. J.O. Henar (tel: 0299- 434407). Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen te zenden aan het dagelijks bestuur van het ISW, Postbus 188, 1440 AD Purmerend. Het personeelbeleid is gericht op een personeelsbestand met een even redige vertegenwoordiging van de regionale arbeidsmarkt. Leden van etnische minderheidsgroeperingen worden daarom nadrukkelijk ver zocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. T Voor inlichtingen over tarieven en plaatsing van zowel product als personeelsadvertenties kunt u contact opnemen met Sales Services Contact persoon: Gerrit Kulsdom Postbus 2317, 1620 EH Hoorn Tel. 0229 - 211 211 Fax 0229 - 270 404 E-mail: snsdtp@planet.nl sns@wxs.nl ik Archiefmedewerker m/v mailprofs, reken maar documenfbehandeling, training en service Wij zijn een commercieel archiefbureau dat intussen 11 jaar bestaat en dat -momenteel- wordt gedragen door 14 personen. Een hecht en goed op elkaar ingespeeld team, waarbinnen we ons voortdurend bezinnen over het maken kwalitatief hoogwaardige producten. Ons werkterrein is de documentaire informatie voorziening in al zijn facetten. Variërend van advisering over en begeleiding van DIS-frajecten tot het bewerken van statische archieven. Van individuele detachering van archief-consulenten tot het uitvoeren van grote archiefprojecten. Dit voor zowel profit als non-profit organisaties. Wij zoeken: Bij voorkeur vanaf 45 jaar, maar jonger mag natuurlijk ook die, naar eigen keuze, in volledige betrekking of in deeltijd ons team komen versterken. ervaren zijn in Het ordenen en beschrijven van (overheids-) archieven en/of bereid zijn -door gratis interne en externe scholing- zich verder te bekwamen in het archiefvak die zelfstandig, innoverend alsook flexibel denken en doen de sociale vaardigheden graag willen aanwenden voor het verstevigen van de teamgeest Wij bieden: Een salaris dat volledig recht doet aan uw functie; goede secundaire arbeidsvoorwaarden en volop doorgroeimogelijkheden. Bel voor meer informatie 0416 - 348 980 en vraag naar Wilma Kooien of naar Machiel Voorzee. Of E-mail naar archiefburoVoorzee@hetnet.nl En wilt u meteen al solliciteren, ons adres vindt u hieronder aangegeven. Aletta Jacobsstraat 28, 5142 PN Waalwijk Juridische zaken: JiJD®; itzendbureaux Mailprofs Uitzendbureaux is een onderneming van Vedior Nederland en PTT Post en is marktleider in het uitzenden en detacheren van speciaal opgeleide en gecertificeerde medewerkers voor de post-/reproductie- kamers, couverteerruimtes en het archief. Wij zijn voor archiefopdrachten op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten die willen werken als: Heeft u een afgeronde opleiding op archief- gebied zoals SOD, GO, BDI of de opleiding Rijksarchiefschool en/of ervaring op gemeente- en/of bedrijfsarchieven? Bent u voor korte of langere tijd beschikbaar en heeft u geen bezwaar tegen reistijden? Kunt u niet wachten om in deze richting aan de slag te gaan? Dan bent u de persoon die wij zoeken! Geïnteresseerd? Neem dan voor meer infor matie f voor het adres van een vestiging bij u in de buurt contact op met Nonja Vóórhaar, Projectmanager Archief, tel. (033) 461 76 76. U kunt ook uw CV sturen naar: Mailprofs Uitzendbureaux, t.a.v. N. Vóórhaar, Kleine Spui 8. 3811 BE Amersfoort. cutoertfiMtu} and

Archievenblad | 2000 | | pagina 28