COÖRDINATOR INSPECTIE EN ACQUISITIE M/V (36 uur per week) Geef je ambitie toekomst Rabobank C H T S In Het Utrechts Archief kan iedereen onderzoek doen naar het verleden van de provincie Utrecht, de steden, dorpen en hun inwoners. En veel mensen doen dat: het archief wordt jaarlijks zo'n 18.000 keer bezocht. Met ruim 15 km archiefmate riaal, bijna een half miljoen kaarten, tekeningen, prenten en foto's en ruim 70.000 boeken, kranten en tijdschriften fungeert Het Utrechts Archief als de historische werkplaats van de provincie Utrecht waar burger en overheid welkom zijn met hun historische vragen. De expertise en het enthousiasme van ruim 70 medewerkers en een grote groep vrijwilligers staan borg voor een goede dienstverlening. De medewerkers zijn vaak belast met meerdere taken; dit takenpakket kan van jaar tot jaar verschillen. Binnen afzienbare tijd zal Het Utrechts Archief verhuizen naar het Museumkwartier, waar zij in de schaduw van de Dom het cultuur-historisch hart van de stad Utrecht hoopt te gaan versterken. In verband met het vertrek van de huidige functionaris per 1 april 2000 zoeken wij voor de werkeenheid inspectie en acquisitie een Functie-inhoud De werkeenheid inspectie en acquisitie valt onder de sector bronverwerving en bewerken en bestaat uit een coördinator inspectie, een senior medewerker inspectie en een medewerker gegevensbeheer. De belangrijkste taken van de werkeenheid zijn: Toezicht op het beheer van niet-overgebrachte archieven van de gemeente Utrecht en de voorbereiding van de overbrenging van deze archieven naar Het Utrechts Archief het relatiebeheer met betrekking tot rijksinstellingen in de provincie Utrecht; de acquisitie van particuliere archieven; de begeleiding van specifeke inventarisatieprojecten; het applicatiebeheer van het archiefbeheerssysteem ABS/ARCHEION. Naast de inhoudelijke werkzaamheden geeft de coördinator werkleiding aan de andere medewerkers, is verantwoordelijk voor de voortgang en kwaliteit van het werk en onderhoudt de contacten met het sectorhoofd. Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij/zij: als coördinator, in teamverband en onder leiding kan werken; een brede kennis heeft van de wet- en regelgeving; beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen; een zakelijke, besluitvaardige en ondernemende instelling heeft en bereid is zich voldoende historische kennis van de stad en de provincie Utrecht te verwerven. Functie-eisen diploma archivistiek A of B; diploma's SOD I en II strekken tot aanbeveling; ervaring in een soortgelijke functie. Arbeidsvoorwaarden Het Utrechts Archief volgt de rechtspositie van de gemeente Utrecht. Zij kent brede functieprofielen en daarom moet de bereidheid aanwezig zijn om ook andere werkzaamheden te verrichten. Aanstelling geschiedt op het niveau van senior medewerker. Het salaris is vastgesteld op schaal 10 (maximaal f 6.770,= bij een werkweek van 36 uur). Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het sectorhoofd, de heer drs. A. Pietersma, telefoon (030) 286 66 11. Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de directeur van Het Utrechts Archief, drs. J.T.J. Jamar, Alexander Numankade 199-201, 3572 KW Utrecht. Voor wie het verleden niet kent, is het heden een raadsel. Met deze gedachte in het achterhoofd houdt de afdeling Bedrijfshistorie van de Rabobank Groep zich bezig met de geschiedenis van onze organisatie. Een geschiedenis die inmiddels meer dan honderd soms veelbewogen jaren omvat. De archivaris die we zoeken, gaat de reconstructie van dit verleden ondersteunen. Als archivaris werkt u met het historisch erfgoed van één van Nederlands grootste financiële dienstverleners. U verwerft histo rische beleidsarchieven, maakt ze toegankelijk Archivaris m/v en stelt bewaarrichtlijnen en een archief ordeningsplan op. Daarnaast ontsluit u speciale collecties, zoals audiovisueel materiaal en historische voorwerpen. U heeft een achtergrond op HBO- of academisch niveau (Archivistiek B of A), kennis van moderne automatiseringsmethoden en relevante ervaring. Bij voorkeur heeft u affiniteit met financieel-economische geschiedenis. Interesse? Bel dan met de heer dr. S. de Boer, hoofd afdeling Bedrijfshistorie, telefoon (030) 216 42 86. Uw brief met c.v. kunt u, onder vermelding van vacature nummer NQ00001, binnen 14 dagen richten aan Rabobank Nederland, HR Concernstaven, ter attentie van mevrouw drs. Nicole Quadvlieg, UH B 315, Postbus 17100, 3500 HG Utrecht. Kijk voor meer informatie over de Rabobank Groep op Internet: www.rabobankgroep.nl/werken

Archievenblad | 2000 | | pagina 30