RAAP STREEKARCHIEF "RIJNSTREEK" archivist m/v r\c{jTz&1&.< Streekarchivaris m/v Parttime Medewerker Archivering/Informatie RAAP Archeologisch Adviesbureau is een onafhankelijke organisatie, werkzaam op het terrein van de preventieve archeologische monumentenzorg. RAAP adviseert, op basis van eigen non-destructief onderzoek, aan overheden en bedrijven. De geleverde adviezen bestaan uit schriftelijke rapportages en diverse soorten kaarten en komen tot stand door middel van het verrichten van bureaustudies en veldonderzoeken. Rapportage van adviezen wordt aan de opdrachtgever gepresenteerd. RAAP heeft haar werkzaamheden binnen een viertal regionale vestigingen ondergebracht. Het hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam. Het is de verwachting dat RAAP in het jaar 2000 een ISO 9001-certificaat zal verwerven. Op het hoofdkantoor zijn wij op korte termijn op zoek naar een Voornaamste taken: Ontwikkelen en onderhouden van diverse archiveringssystemen; Verwerken en beheren van diverse project- en rapportgegevens in een archiveringssysteem; Overdragen van gegevens aan interne en externe belanghebbenden; Ontsluiten van archeologische projectgegevens. Wij vragen van u: Minimaal diploma GO-BI/BII of een gelijkwaardig diploma; Enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie; Goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. Wij bieden u: Een inspirerende werkomgeving; Een bruto jaarsalaris van maximaal 67.800,- bij een fulltime aanstelling (38 uur per week), inclusief 8% vakantiegeld; 30 vakantiedagen per jaar, naast verplichte vrije dagen; Goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties (voor 20 maart 2000) naar RAAP Archeologisch Adviesbureau, t.a.v. mevr. C. van Alphen, Postbus 1347, 1000 BH Amsterdam. Informatie over deze functie: Dhr. A. Ankum 020 4634848 Het streekarchief Rijnstreek, gevestigd in het gemeentehuis van Woerden, is een gemeenschappelijke regeling tussen de gemeenten Bodegraven, Montfoort, Reeuwijk en Woerden en het Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden. Een klein team van medewerkers beheert de archieven van deze gemeenten en het Hoogheemraadschap, verstrekt informatie uit de archieven en documentaire verzamelingen en adviseert de deelnemers met betrekking tot archiefzaken. In verband met vertrek van een van de medewerkers per 1 mei 2000 nodigt de Archiefcommissie van het streekar chief belangstellenden uit te solliciteren naar de functie van voor 18 uur per week De functie: De archivist houdt zich bezig met het inventariseren en ontsluiten van archieven van overheidsorganen en van particulieren, met de nadruk op gemeentelijke archieven. Daarnaast zal mondeling en schriftelijke informatie uit de archieven en documentaire verzamelingen verstrekt worden. Voorts assisteert de archivist bij de overige taken en werkzaamheden binnen de dienst. Wie zoeken wij: De beoogde kandidaat zal in principe moeten voldoen aan een opleiding middelbaar archiefambtenaar/archivistiek B. Het bezit van het diploma SOD I strekt tot aanbeveling. Daarnaast heeft de kandidaat aantoonbare ervaring met de genoemde werkzaamheden en beschikt hij over uitstekende contactuele eigenschappen. Kandidaten met belangstelling voor en kennis en ervaring op het gebied van educatie verdienen de voorkeur. Wat bieden wij: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring bieden we een salaris van maximaal f 5.392,- bruto per maand, gebaseerd op een 36-urige werkweek (schaal 8, norm per 1 oktober 1999). De te benoemen functionaris zal formeel benoemd worden in dienst van de gemeente Woerden en zal ook als zodanig de gebruikelijke rechtspositieregelingen volgen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de streek archivaris, de heer W.R.C. Alkemade, (tel. 0348-428841). De gemeentelijke organisatie streeft ernaar een afspiegeling te zijn van de samenleving. Aan groepen, die verhoudings gewijs in onze organisatie zijn ondervertegenwoordigd wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven. Een psychologisch onderzoek of een assessment onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan de Archiefcom- missie van het Streekarchief Rijnstreek, Postbus 45, 3440 AA Woerden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ARCHIEFSERVICE NEDERLAND Archiefservice Nederland, opgericht in 1991, is een gevestigd kwaliteitsbedrijf, gespecialiseerd in de documentaire informatievoorziening en archiefbeheer TOE AAN EEN NIEUWE UITDAGING? WERKEN BIJ EEN GROEIEND BEDRIJF? Wij zoeken: een ervaren allround document manager (m/v) die onze activiteiten in de Randstad verder gestalte kan geven. U bent tenminste in het bezit van het diploma Middelbaar Archiefambtenaar (Archivistiek B) of WA en een rijbewijs. Wij bieden: - een afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden in een creatieve en dynamische organisatie met collega-vakspecialisten; - eventueel een auto van de zaak; -een pakket aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prima pensioenregeling, bedrijfsspaarregeling en een individueel beloningsbeleid; - flexibele arbeidstijden (parttime dienstverband is bespreekbaar); -een marktconforme salariëring op basis van leeftijd, opleiding en ervaring. Meer informatie over de functie en functie-eisen kunt u vinden op: http://biz.inter.NL.net/Archiefservice.Ned Geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatie met CV aan: Archiefservice Nederland. T.a.v. de Directie Obbinklaan 13, 3571 ND Utrecht, Tel. 030-2724235, Fax 030-2716900 E-mail: Archiefservice.Ned@inter.NL.net IRIEIGII10 OIJI I I I I I U (voor 36 uur per week) De regio Achterhoek is een samenwerkingsverband van de gemeente Aalten, Bergh Borculo, Dinxperlo, Doetinchem, Eibergen, Gendringen,.Groenlo, Hengelo, Humrnelo en Keppel, Lichtenvoorde, Ruurlo, Steenderen, Wehl, Wineterswijk, Wisch en Zelhem. Tot het takenpakket van de Regio Achterhoek behoort onder meer het beheren van een Streekachivariaat. Voor ons Streekarchivariaat zijn wij thans op zoek naar een Functie-informatie Het Streekarchivariaat is een afdeling van de sector Bestuur en Middelen. Als afdelingshoofd is de streekarchivaris voor de beheers functies verantwoording verschuldigd aan de sectordirecteur. Daarnaast is de streekarchivaris eindverantwoordelijk voor de archieftaken. Hij of zij geeft leiding aan 6 archivarissen en 1 afdelingssecretaresse en ver richt tevens archiefwerkzaamheden ten behoeve van enige deelnemende gemeenten. Het Streekarchivariaat Regio Achterhoek kent in principe een decentrale opzet. Sedert enige tijd is een ontwikkeling gaande in de richting van meer centralisatie van beheers- en publieksfuncties. Momenteel zijn de oude archieven van een vijftal deelnemende gemeenten ondergebracht in een kantoorpand in Doetinchem, waarbij eveneens voorzien is in een centrale studiezaal. De nadruk zal in de komende periode liggen op consolidatie en verde re uitbouw van de archieffuncties en op het ontwikkelen van samen werkingsrelaties met verwante cultuurhistorische instellingen. Functie-eisen Naast een academisch werk- en denkniveau bent u tenminste in het bezit van een relevant diploma in de archivistiek. U heeft ruime kennis en ervaring op het terrein van streekarchivalia en -geschiedenis. Tevens beschikt u over goede leidinggevende en managementcapaciteiten en -ervaring, alsmede affiniteit met en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Het vermogen om samenwerkingsrelaties te ontwikkelen is een vereiste. U dient ook te beschikken over educatieve en representatieve eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden De rechtspositie van de Regio Achterhoek komt overeen met de rechtspositie van de sector gemeenten. Voor deze functie bieden wij u, afhankelijk van opleiding en ervaring, een bij de verantwoordelijkheid van de functie passend salaris. De Regio kent een aantal gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een regeling voor kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, woningfmanciering en pc-privé-regeling, alsmede een gunstige flexibele werktijdenregeling. Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met de heer drs. R.L. Wesselink, hoofd Bestuurszaken en Voorlichting, tel. (0314) 32 12 19 of met de heer P.A.J.M. Hendriks, hoofd bureau P O, telefoon (0314) 32 12 27. Richt uw sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan het dagelijks bestuur van de Regio Achterhoek, Postbus 53, 7000 AB Doetinchem. Acquisitie n.a.v. van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Archievenblad | 2000 | | pagina 28