Nederlandse Spoorwegen 0 Archief medewerker Adviseur Documentair Informatie Management M/V (36 uur per week) Bij de heer P.G.M. Diebeis, hoofd concernarchief of de heer S.S. Visser, senior adviseur documentair informatie management. Telefoon: 030 - 2354254 of 2355341 Sollicitatie: Een uitdaging Apeldoorn Wij zoeken medewerkers nieuwe stijl Bij de Raad van Bestuur in Utrecht is bij afdeling concernarchief plaats voor een Taken concernarchief: Ontwikkelen en instandhouden van het beleid op het gebied van Documentair Informatie Management (DIM) bij de Nederlandse Spoorwegen, waaronder archieven, tevens advisering en ondersteuning op dit vakgebied. Beheer van documentaire en audiovisuele informatie. Beheer en ontwikkeling van geautomatiseerde systemen gericht op DIM en het verstrekken van informatie vanuit de beheerde gegevens. Functie-inhoud: - adviseren van NS-bedrijfsonderdelen op het gebied van DIM; - leiden van projecten op het gebied van DIM binnen de NS-bedrijfsonderdelen; - beheren van audiovisuele informatie; - ondersteunen van het hoofd van de afdeling en de senior adviseur DIM. Functie-eisen: - HBO-opleiding, b.v. Informatie Dienstverlening en Management (IDM); - klantgericht en representatief; - beschikken over zeer goede sociale en communicatieve vaardigheden; - op de hoogte zijn van ontwikkelingen binnen het vakgebied; - goede kennis en affiniteit hebben met geautomatiseerde systemen. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; taakgroep 57/58 (maximaal f. 5400,- bruto per maand, exclusief vakantiegeld en eindejaaruitkering), goede pensioenvoorzieningen, vervoersfaciliteiten voor werknemer en/of gezin/partner. Informatie: Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw gemotiveerde sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken na verschijning van dit blad zenden aan: NS Groep, Raad van Bestuur, Concernarchief t.a.v. drs P.G.M. Diebeis HGB IV 5k81c Postbus 2025 3500 HA Utrecht Apeldoorn ontwikkelt zich op verrassende wijze. De gemeente zet interes sante co-producties op met bedrijfsleven en maatschappelijke organisaties. Uitdrukking van een eigentijdse manier van besturen van een 150.000- plus gemeente. Initiatief nemen, regisseren, samen plannen maken en daarvoor organisaties en burgergroepen aan tafel roepen, daar gaat het voortaan om. Uitvoering van taken wordt bij voorkeur uit handen gegeven. Zo kan de gemeente zich toeleggen op haar kerntaak: een stad in ont wikkeling besturen. Voelt u meer voor een pittig sprintje in de wandel gangen dan voor marathons in vergaderzalen? Kom dan naar Apeldoorn. 0) cP In de dienst Middelen zijn onder gebracht de afdelingen Financiën, Facilitaire Zaken, Informatisering en Automatisering, Personeel en Organisatie, Financiën, Planning en Control en Gemeentebelastingen. Het bij de afdeling Facilitaire Zaken ondergebrachte Gemeentearchief is een historisch kenniscentrum dat met een team van momenteel 11 mede werkers informatiediensten verleent aan burger en bestuur. Het beheert archieven en documentaire collecties die zowel voor de gemeentelijke organisatie als iedere burger toegan kelijk worden gemaakt en beschikbaar gesteld. Het Gemeentearchief zal in 2003 nieuwe huisvesting betrekken, samen met de twee gemeentelijke musea, waarmee het nauw gaat samenwerken in het op professionele wijze beheren en aanbieden van cultureel erfgoed. Uw uitdaging U bereidt het archiefbewerlcingsplan voor en geeft daar mede uitvoering aan. U voert het logistiek beheer van de archiefdepots. Verder selecteert en inventariseert u complexe archieven en documentaire collecties. U voert projecten uit ten behoeve van de indicering van archieven of onderdelen daarvan. Het applicatiebeheer over de informatiesystemen betreffende de ontsluiting van archieven behoort eveneens tot uw taak. Daarnaast houdt u zich bezig met educatie, onderzoek en publicatie en participeert u in samenwerkingspro jecten met de gemeentelijke musea. Uw profiel U beschikt over een HBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van het diploma modern archiefbeheer. Daarnaast heeft u de opleiding arhivis- tiek B of een gelijkwaardige opleiding afgerond. U heeft kennis van en affiniteit met automatisering en digitalisering. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en kunt zowel zelfstandig als in teamverband functioneren. U werkt met een pro-actieve instelling mee aan interdisciplinaire processen en projecten en hebt belangstelling voor en kennis van de algemene en lokale geschiedenis. Ons aanbod Een boeiende en uitdagende nieuwe functie van 36 uur per week in een organisatie die volop in ontwikkeling en beweging is. Een maximum salaris van 5.392,- (schaal 8) bruto per maand afhankelijk van opleiding en ervaring. Goede secundaire arbeids voorwaarden, waaronder kinderopvang, betaald ouderschapsverlof en flexibele werktijden. Meer informatie Voor specifieke informatie kunt u bellen met de heer G.M. Jochems, gemeentearchivaris, telefoon 055 - 580 16 01. Algemene informatie vindt u op: www.apeldoorn.nl Bent u geïnteresseerd? Wij zien uw reactie dan graag uiterlijk 15 maart 2000 tegemoet. Uw brief met CV kunt u richten aan: Gemeente Apeldoorn, afdeling P8cO, t.a.v. de heer D.H. Grandia, P8tO adviseur, Postbus 9033, 7300 ES Apeldoorn, onder vermelding van vacaturenum mer 2010 op brief en envelop. Faxen of e-mailen is ook mogelijk: 055 - 580 11 07 resp. slotsj@apeldoorn.nl

Archievenblad | 2000 | | pagina 27