Kent u de voordelen EuroStorage VAN HET EXTERN LATEN BEHEREN VAN UW ARCHIEF? www.eurostorage.com Restauratieatelier Paul Peters B.V. Medewerker dienstverlening Streekarchief m/v Hilversum mediastad Bestuursdienst Algemene informatie Functie informatie Uw profiel Wat wij bieden Belangstelling Reactie nT Bel gratis 0800 - archief 0800 - 2724433 mailprofs' Handboekbinderij Hilversum Kostenbesparend totaalpakket Beste prijs product verhouding Hoogste beveiligings niveau Snelste opvraging Dynamisch t/m Statisch Mailprofs Uitzendbureaux is een onderneming van Vedior Nederland en PTT Post en is marktleider in het uitzenden en detacheren van speciaal opgeleide en gecertificeerde medewerkers voor de post-/reproductie- kamers, couverteerruimtes en het archief. Wij zijn voor archiefopdrachten op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten die willen werken als: Archiefmedewerker m/v Heeft u een afgeronde opleiding op archief- gebied zoals SOD, GO, BDI of de opleiding Rijksarchiefschool en/of ervaring op gemeente- en/of bedrijfsarchieven? Bent u voor korte of langere tijd beschikbaar en heeft u geen bezwaar tegen reistijden? Kunt u niet wachten om in deze richting aan de slag te gaan? Dan bent u de persoon die wij zoeken! Geïnteresseerd? Neem dan voor meer infor matie f voor het adres van een vestiging bij u in de buurt contact op met Nonja Vóórhaar, Projectmanager Archief, tel. (033) 461 76 76. U kunt ook uw CV sturen naar: Mailprofs Uitzendbureaux, t.a.v. N. Vóórhaar, Kleine Spui 8, 3811 BE Amersfoort. mailprofs, reken maar Restauratie Conservering van de meest uiteenlopende, historische en moderne, documenten en aktenbestanden. Ons atelier biedt sinds vele jaren een in brede kring erkende expertise ten dienste van het behoud van het geschreven en gedrukte erfgoed. Object-specifieke, passief-conserverende restauratie van papier, boekblok en boekband. Van incunabel tot oude druk, van oude en moderne grafiek, tot kerkelijke en overheidsdocumenten, land- en wandkaarten, charters en zegels, uit alle tijdvakken. Restauratieatelier Paul Peters B.V. is lid van de VeRes, de VAR en de IADA (International Association of Book and Paper Conservators). Weverweg 9, 6961 KM Eerbeek Tel.0313 65 44 66 Fax 0313 65 58 82 paulpeters@paulpeters .demonnl voor 36 uur per week, eventueel parttime Hilversum, stad van 82.000 inwo ners, is trots op haar vele jonge monumenten, het prachtige groen en vooral op de talrijke multimedia bedrijven die hier hun geschiedenis en hun toekomst hebben. Een stad vol leven, stijl en kwaliteit, met goede voorzieningen en een goed woonklimaat. Een stad ook waar het nodige te doen valt: verkeer, financiën, de verdere ontwikkeling van de binnenstad. Dit vraagt om een krachtige aanpak van gemeen tebestuur en ambtelijke organisatie. De Bestuursdienst levert diensten aan burgers en ondersteunt het gemeentebestuur en de overige diensten. Daarnaast draagt de dienst zorg voor de coördinatie van het gemeentelijke beleid en formu leert het overkoepelende beleidska ders op de terreinen financiën, per soneel, organisatie en informatie. Het Streekarchief voor het Gooi en de Vechtstreek is als afzonderlijke sectie ondergebracht bij de afdeling Facilitaire Zaken van de Bestuursdienst. De formatie bestaat uit 3,8 ftp. Aan het Streekarchief nemen, naast de gemeente Hilversum, de omliggende gemeenten Blaricum, 's-Graveland, Laren, Loosdrecht en Nederhorst den Berg deel. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het assisteren van bezoekers van de studiezaal, het beantwoorden van schriftelijke en telefonische verzoeken om inlichtingen, en de informatievoorziening uit archieven aan de ambtelijke organisatie. U bent in het bezit van het diploma Archivistiek-B en heeft ervaring met genealogisch onderzoek. U heeft enige kennis van gemeentelijke organisaties en kennis van het gebruik van geautomatiseerde informatie bestanden. U heeft een flexibele, klantgerichte en collegiale instelling. Maximaal 4.759,- (schaal 7) bruto per maand, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw C.M. Abrahamse, archivaris en sectiechef Streekarchief, telefoon 035-6292646. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie, postbus 9900, 1201 GM Hilversum, onder vermelding van vacaturenummer P200/99/36. De gemeente Hilversum wil meer gehandicapten en mensen die tot een culturele minderheid behoren in het personeelsbestand opnemen. Bij gelijke geschiktheid hebben zij voorrang. Er zijn mogelijkheden voor bedrijfskinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Beste Partner voor archiefmanagement- en opslag uitzendbureaux A JOINT VENTURE WITH PlERCE LEAHY ARCHIVES, USA

Archievenblad | 2000 | | pagina 25