Medewerker externe dienstverlening Archiefdienst Westfriese Gemeenten Archiefambtenaar m/v Gemeente Den Haag De medewerker externe dienstverlening is belast met het beschikbaarstellen van de archieven en verzamelingen van het Haags Gemeentearchief. Geeft voorlichting en informatie over het gebruik van archieven en verzame lingen aan het publiek in de studiezaal en door middel van correspondentie. Houdt toezicht in de studiezaal, verzorgt de dagelijkse gang van zaken. Verricht onder zoek naar het verleden van Den Haag, verzamelt, ordent, analyseert en verwerkt daartoe gegevens uit bronnen die op het Haags Gemeentearchief of elders berusten. Zij/hij komt te werken bij de afdeling Dienstverlening van de directie Haags Gemeentearchief van de Bestuursdienst. De afdeling is belast met verzameling en beschikbaarstelling van historische informatie over Den Haag. Stimuleert de belangstelling voor de geschiedenis van Den Haag, bij publiek uit binnen- en buitenland, professionele bezoekers en amateurhistorici, gemeente lijke en andere overheidsinstellingen. Maximaal f. 6021,= bruto per maand salarisgroep 9 (bij een volledige werkweek). Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer R.W. Spork, hoofd Dienstverlening, tel. 070- 353 7019 Sollicitatie Uw gemotiveerde sollicitatie binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer, zenden aan: - HBO werk- en denkniveau, - diploma Middelbaar Archiefambtenaar/ archivist B, - ervaring op het vakgebied, - goede schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden, - goede sociale vaardigheden, - zelfstandig, creatief, flexibel en onder druk kunnen werken, De gemeente Den Haag wil meer vrouwen, allochtonen en gehandicapten in dienst nemen. Zij zullen hij gelijke geschiktheid de voorkeur genieten. Bij de Archiefdienst Westfriese Gemeenten wordt gevraagd een (voor 36 uur per week) Algemene informatie De gemeenten Andijk, Drecliterland, Enkhuizen, Hoorn, Medemblik, Noorder-Koggen land, Obdam, Opmeer, Stede Broec, Venhuizen, Wervershoof, Wester-Koggenland en Wognum, en het Waterschap Westfriesland zijn voor de uitvoering van de taken van de Archiefwet een gemeen schappelijke regeling aangegaan. Het personeel is rechtspositioneel in dienst van de gemeente Hoorn. Functie-informatie u inventariseert naar de archiefbewaarplaats overgebrachte archiefbescheiden, alsmede in bewaring gegeven archieven en verzamelingen. u verstrekt zowel schriftelijk als mondeling in de studiezaal inlichtingen aan de gemeentelijke organen en hun personeel, alsmede aan burgers. u verricht historisch onderzoek en bent bereid hierover te publiceren. u houdt het geautomatiseerde archievenover zicht bij. U bent bereid om op termijn het systeembeheer op u te nemen. Functie-eisen Om deze functie goed te kunnen vervullen, ver wachten wij dat u beschikt over een HBO-werk- en -denkniveau, o.a. blijkend uit de afgeronde opleiding Arehivistiek B. Affiniteit met automati sering strekt tot aanbeveling. Salaris en overige informatie Afhankelijk van uw opleiding en ervaring kan een salaris geboden worden van maximaal 5.339,- bruto per maand (schaal 8, niveau 1 april 1999). Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij de heer W.F.M. Brieffies, streek archivaris, telefoon (0229) 25 25 03. Sollicitaties met curriculum vitae kunnen binnen veertien dagen worden gezonden aan de Archiefdienst Westfriese Gemeenten, t.a.v. mevrouw A.M. Degeling, personeelsconsulent, Postbus 603, 1620 AR Hoorn, onder vermelding van 'sollicitatie archief' op de linkerbovenhoek van de envelop. Het gemeentelijk beleid is erop gericht meer vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst te nemen. Aan hen die voldoen aan de gestelde eisen wordt nadukkelijk verzocht te solliciteren. Het Haags Gemeentearchief is een van de 4 concerndirecties van de Bestuursdienst en houdt zich bezig met verwerking en beschikbaarstelling van geschiedkundige informatie over Den Haag en haar bewoners. Ter versterking van onze afde ling dienstverlening zoeken wij een: Volledige betrekking vacaturenummer: 9971 De functie De afdeling Het salaris Informatie Bestuursdienst Afdeling MPO Postbus 12 600 2500 DJ Den Haag De eisen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Archievenblad | 1999 | | pagina 26