Gemeente Elburg adjunct-archivaris MEDEWERKER EXTERNE ACTIVITEITEN (BENUTTEN) m/v voor 36 uur per week West-Krab arit I Wk Het Regionaal Archief West-Brabant locatie Oosterhout functioneert per 1 januari 1999 als zelf standig onderdeel van het Regionaal Archief West-Brabant te Zevenbergen. De gemeenschappelijke regeling wordt gevormd door de gemeenten OosterhoutAlphen-Chaam, Baarle-Nassau, Drimmelen, Geertruiden berg en Gilze en Rijen. Er zijn 8 personen werkzaam, waarvan 5 in ambtelijke dienst. De komende jaren zal vooral aandacht besteed worden aan het opnieuw vormgeven van de locatie Oosterhout, het afstemmen van beleid tussen de locaties en het ontwikkelen van fusieplannen inclusief een centraal gebouw binnen enkele jaren. Als gevolg van deze ontwikkelingen zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving U coördineert en neemt initiatieven op het gebied van het benutten van archieven. Dat betekent in eerste instantie dat u verantwoordelijk bent voor de goede gang van zaken op de studiezaal. U fungeert als vraagbaak voor zowel medewerkers als klanten op het gebied van de regionale geschiedenis en de inhoud van de archieven. U draagt zorg voor de afhandeling van de corre spondentie op genealogisch en historisch gebied. Voorstellen op het terrein van verbetering van dienstverlening, bijvoorbeeld door het aanbieden van geautomatiseerde bestanden, komen van uw hand. Daarnaast stelt u gidsen, folders e.d. samen voor bezoekers en verzorgt rondleidingen en lezingen. Het coördineren (in samenwerking met collega-diensten) van de opbouw van een volwaardig en professioneel cursussenpakket behoort tot uw taken. Eén en ander wordt afgestemd met het beleid zoals dat in de locatie Zevenbergen wordt opgezet en uitgevoerd. Functie-eisen - het bezit van een diploma archivistiek B - eivaring in het openbaar archiefwezen, bij voorkeur op het gebied van externe activiteiten. - ervaring met het opzetten en begeleiden van educatieve activiteiten, publicaties, cursussen en dergelijke. - kennis van geautomatiseerde informatiebestanden - flexibele en klantgerichte instelling; goede contactuele eigenschappen. Overige informatie Geboden wordt een salaris dat ligt tussen fl. 3130,- en fl. 4620,- (functieschaal 1, full-time). Het betreft hier een voorlopige inschaling, functie en functieniveau moeten nog definitief worden vast- geteld. U valt onder de rechtspositie van de gemeente Oosterhout. De secundaire arbeidsvoor waarden zijn goed (spaarloon, kinderopvang etc.). Uw brief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit Archievenblad richten aan het Regionaal Archief West-Brabant, Postbus 140, 4760 AC Zevenbergen. Vermeld linksboven op de enveloppe 'sollicitatie Oosterhout'. De selectiegesprekken vinden plaats in de maand juni. Voor nadere inlichtingen of het aanvragen van een functiebeschrijving kunt u contact opnemen met J.H.M. Janssen, telefoon 0168 3 2 79 30. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vrouwen wordt met nadruk verzocht te reageren op deze oproep. voor 32 uren per week. Functie eisen: De op de Noordwest Veluwe en aan het Veluwemeer gelegen gemeente Elburg heeft ruim 21.000 inwoners. De gemeente bestaat uit een viertal kernen, waarvan Elburg, inclusief de monumentale binnenstad, de grootste is. In verband met uitbreiding van de formatie van het streekarchivariaat zoeken wij een Algemene informatie: De gemeenten Elburg, Ermelo, Nunspeet en Oldebroek zijn voor de uitvoering van de taken van de Archiefwet een gemeenschappelijke regeling aangegaan. De archivaris is rechtspositioneel in dienst van de gemeente Elburg. De archivaris is werkzaam in alle vier de gemeenten. Functie-informatie: U beheert en ontsluit de naar de archiefbewaarplaats overgebrachte archiefbescheiden, alsmede in bewaring gegeven archieven en collecties; U verstrekt zowel schriftelijk als mondeling inlichtingen aan de gemeentelijke organen en hun personeel en aan burgers; U begeleidt en stimuleert lokaal en regionaal historisch onderzoek; U houdt zich bezig met werkzaamheden op het terrein van de cultuureducatie. Om deze functie goed te kunnen vervullen, verwachten wij dat u beschikt over een hbo werk- en denkniveau, blijkend uit de afgeronde opleiding Archivistiek B. Aanvullende applicaties op het gebied van archiefbeheer en automatisering strekken tot aanbeveling. Enige ervaring met genoemde werkzaamheden is gewenst. Uiteraard zijn een flexibele instelling, uitstekende communicatieve vaardigheden en een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid belangrijk voor deze functie. U bent in staat uw analytisch en probleemoplossend vermogen te combineren met de nodige creativiteit. U heeft aantoonbare affiniteit met het werken met vrijwilligers. U bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris en informatie: Afhankelijk van uw opleiding en ervaring wordt u aangesteld in aanloopschaal 7 of functieschaal 8, met een maximum van f 5.234,00 bruto per maand bij een volledige werkweek. Bij in dienst treding is de arbeidsduur minimaal 24 uur met een mogelijke uitbreiding. Per 1 april 2000 bedraagt de arbeidsduur 32 uur per week. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer P. van Beek, streekarchivaris, telefoonnummer 0525-688717 Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke reactie binnen twee weken na publicatie in dit blad richten aan het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 70, 8080 AB Elburg, onder vermelding van vac.arch.

Archievenblad | 1999 | | pagina 25