rchievenblad Projectmedewerker Dienstverlening v/m Haarlem Archiefdienst voor Kennemerland tata iraiüiüi Gemeente Rotterdam Archiefdienst Functie-eisen Salaris Sollicitatie Detachering- en uitzendbureau Wie zijn wij? ArchiFlex is een landelijk werkende organisatie. Wij bieden per direct ervaren en enthousiaste medewerkers door geheel Nederland. Voor wie werken wij? Wij werken overwegend voor gemeenten, de rijks overheid, waterschappen, provincie en bedrijven. Wat bieden wij u? Wij zijn gespecialiseerd in de volgende sectoren: Archief Bibliotheek Documentatie Postkamer Kantoor Repro Meer informatie? Bel voor nadere informatie of een vrijblijvende afspraak met onze intercedent IJsbrand Oost. ArchiFlexPostbus 10065, 9400 CB ASSEN Tel: 0592 - 341079 Voor inlichtingen over tarieven en plaatsing van zowel product als personeelsadvertenties kunt u contact opnemen met Sales Services Postbus 2317 1620 EH Hoorn Tel. 0229-211 211 Fax 0229 - 270 404 aale eovccea Haarlem ligt in het centrum van Zuid-Kenne- merland en is de hoofdstad van de provincie Noord-Holland. Het ligt vlak bij bossen en duinen en biedt een uitstekend woonklimaat. De stad heeft bijna 150.000 inwoners. Het centrum heeft veel fraaie historische gebou wen en er is een gevarieerd winkelbestand. Er zijn goede scholen en de Haarlemse musea en het uitgaansleven zijn aantrekkelijk. vac.nr. FD/PEOp8/i5>, voor 16 u/pw voor de duur van 1 jaar 102/2 maart 1998 43 De interne organisatie van de GAR wordt op onderdelen aangepast aan de verande rende eisen die aan de organisatie worden gesteld. Hierin staat voorop een vergroting van de efficiency en een verbeterde toegankelijk heid voor en dienstverlening aan het pu bliek en instellingen. De in de zomer van 1998 op handen zijn de verhuizing wordt mede aangegrepen om de voorgenomen kwaliteitsverbetering vorm en inhoud te geven. Ten behoeve van de verwerving, beheer, ontsluiting en dienstverlening van de col lecties zijn onder de sector Beheer samen gebracht de afdelingen Affiches, Archieven, Bibliotheek, Geluid, Indicering, Studiezaal en Topografisch Historische Atlas. De doelstelling van de Gemeentelijke Archiefdienst Rotterdam (GAR) is voorzien in de behoefte van burger en overheid aan historische informatie over Rotterdam op basis van archieven en verzamelingen. De archiefdienst heeft 65 medewerkers en beheert ca. 16 strekkende kilometer overheids- en particuliere archieven, ruim 37.000 kaarten en tekeningen, 630.000 foto's en negatieven, 3.000 films/videobanden, 3.500 geluids banden, 95.000 bibliotheekbanden en 23.000 affiches. Voor deze onlangs ingerichte sector wordt gezocht een Sector hoofd Beheer m/v in voltijd Deze functionaris is direct verantwoording schuldig aan de Gemeentearchivaris en maakt deel uit van het managementteam van de Archiefdienst. Takenpakket De functionaris geeft leiding aan de sector en draagt zorg voor: de beleidsontwikkeling en -uitvoering met betrek king tot acquisitie, beheer, ontsluiting en dienstver lening van en uit de collecties; het toezicht op de verantwoorde uitvoering van conservering en bewaarcondities; het (doen) verrichten van wetenschappelijk onder zoek en begeleiden van derden hierin; het (mede) verzorgen van publicaties; de ontwikkeling van het dienstbeleid binnen het managementteam. De verdere inrichting van de sector maakt tevens deel uit van de taakstelling. Van deze functionaris wordt gevraagd: een academisch werk- en denkniveau; bij voorkeur een opleiding voor hoger archiefambte naar of een vergelijkbare (postdoctorale) opleiding (Integraal Document Manager), tevens bereidheid tot vakinhoudelijke bijscholing; aantoonbare managementervaring en -kwaliteiten; ervaring in historisch onderzoek en publiceren van onderzoeksresultaten. Aan deze functie is een indicatief functieniveau ver bonden van SK.12. Informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u con tact opnemen met de heer drs. H.J. Eijssens of de heer C. Zevenbergen, telefoon 010-477 51 66. Uw sollicitatie kunt u voor maandag 23 maart richten aan de Gemeentelijke Archiefdienst Rotterdam, t.a.v. dhr. P. Esser, P&O adviseur, Postbus 25082, 3001 HB Rotterdam. A in adventteiny and fucdltcity De Archiefdienst voor Kennemerland (AVK) is per 1 januari 15197 ontstaan uit de fusie van het Gemeentearchief Velsen en het Gemeentearchief Haarlem. De AVK valt als zelf standige eenheid onder het gemeentebestuur van Haarlem en werkt als regionaal archief voor de regio's IJmond en Zuid-Kennemerland. Op dit moment beheert de AVK de archieven van de gemeenten Bennebroek, Haarlem (inclusief de voormalige gemeenten Schoten en Spaarndam), Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Uitgeest, Velsen, Zandvoort, de waterschappen Groot-Haarlemmermeer (IJmondpolders-zuid) en Het Lange Rond (IJmondpolders-noord), met een totaal aantal inwoners van ca. 285.000. De AVK heeft iets meer dan 20 formatieplaatsen met in totaal 35 medewerkers. Naast het stafbureau kent de AVK de afdeling Verkrijging, Automatisering en Toezicht (VAT), de afdeling Beheer en de afdeling Dienstverlening. Voor de afdeling Dienstverlening vragen wij een Wat wordt uw taak? U bent belast met activiteiten op het ge bied van voorlichting, informatievoorzie ning, mediacontacten en educatie*. Hierbij wordt gedacht aan een aantal specifieke projecten zoals het verzorgen van folders en inlichtingenbladen, de begeleiding van de Internet-site, het organiseren van een bezoekersonderzoek en de voorbereiding van archiefstages. Wat vragen wij van u? U bent in het bezit van een diploma hoger archiefambtenaar (Archivistiek A) of een diploma middelbaar archiefambtenaar (Archivistiek B) met ruime ervaring. Daarnaast beschikt u over een grote mate van zelfstandigheid, goede contactuele eigenschappen en heeft u ervaring opge daan met het werken met moderne com municatietechnieken. Wat wij u bieden: Naast een interessante werkkring en de gebruikelijke gemeentelijke arbeidsvoor waarden een salaris, afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring, van maxi maal f6.924,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 u/pw. Heeft u belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie onder vermelding van het vacaturenummer FD/PE098/1 9 in de linkerbovenhoek van de enveloppe rich ten aan de Facilitaire Dienst, t.a.v. mevrouw G.P.M. Nijbroek-Breuer, perso neelsconsulent van de AVK, Postbus 511, 2003 PB Haarlem. Informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer drs. L. Zoodsma, directeur van de AVK of bij mevrouw dr. G.F. van der Ree- Scholtens, hoofd Dienstverlening. Het centrale telefoonnummer van de AVK is (023) 51 1 33 20. Dc gemeente Haarlem streeft ernaar meer vrouwen en allochtonen in dienst te nemen in functies waarm zij onder vertegenwoordigd zijn.

Archievenblad | 1998 | | pagina 24