Kedac tioneel Abonnement op het Archievenblad INFORMATIEBON Het nieuwe verrijdbare legbordsysteem voor het kantoor en archief van vandaag! 3 Nieuw "S" - handwiel van aluminium op gesloten stalen sierwanden. O Ja, graag ontvang ik een adviseur van Magista om tijdens een bezoek het voor mij passende Image-Line systeem op de computer samen te stellen en te demonstreren. Bel mij voor een afspraak Ja, ik wil graag meer informatie over: O Image-Line O Archiefinrichtingen O Kantoorinrichtingen Naam Functie: Postcode: Telefoon Stuur of fax deze bon naar: Magista B.V., postbus 1, 9300 AA Roden, fax: 050 5025505 Nieuwe mahoniehouten wielen op nieuwe kersenhouten sierwanden Nieuw kersenhouten wiel Nieuw "S"-handwiel van aluminium Nieuw mahoniehouten wiel met draaiknop Nieuwe veiligheidshendel (in contrasterende kleur) op klassiek handwiel QUAUTY MARK Design Image-Line is een nieuw verrijdbaar legbordstellingsysteem dat is ontworpen, ontwikkeld en geproduceerd door Magista - Vormgevers in Opslag. Revolutionair nieuwe ideeën zoals handwielen en sierwanden vervaar digd uit hout en prachtig vormgegeven jukken hebben geresulteerd in een geheel uniek systeem. Dit, gekoppeld aan het onbegrensde aanbod van afmetingen en de talrijke variatiemogelijkheden zoals meerdere typen handwielen, sier wanden in verschillende uitvoeringen en meer dan 12 kleuren, geven u de mogelijkheid precies het image te creëren dat past bij uw werk omgeving. Vraag Magista's CD-Rom aan om een visuele indruk te krijgen van al de mogelijke aantrekkelijke combinaties. Magista B.V. Oosteinde 6, Postbus 1, 9300 AA Roden NL Tel. ++31(0)50-5025500, Fax ++31(0)50-5025505 WWW.Magista.nl, E-mail: magista@Magista.nl Voor u ligt het eerste nummer van het geheel vernieuwde Archievenblad dat u tien keer per jaar op de hoogte houdt van de ontwikkelingen in ons vakgebied. De redactie streeft ernaar om meer interactie met de lezers tot stand te brengen. Wij nodi gen u dan ook nadrukkelijk uit om naar aanleiding van artikelen in het Archievenblad of gebeurtenissen binnen het vakge bied in de pen te klimmen. De redactie wil graag een rubriek 'ingezonden stukken' gaan opzetten. Dit kan natuurlijk alleen bij voldoende bijdragen. Ook voor de rubrieken Nieuws uit het Veld en de agenda verzoeken wij u uw bijdragen te zenden aan het redactiesecretariaat. De redactie van het Archievenblad heeft enige uitbreiding ondergaan, wat te maken heeft met de nieuwe opzet van het blad. We heten de nieuwe redactieleden Laurens Priester en Jos de Jong van harte welkom. Nicoline Ekama van Dorsten zal als eindredacteur de nieuwe formule verder uitwerken en verstevigen. De redactie is verheugd over het besluit van het bestuur van de Koninklijke Vereniging van Archivarissen in Nederland om middelen beschikbaar te stellen zodat het Archievenblad met professionele ondersteuning gemaakt kan worden. Abonnement op het Archievenblad Het Archievenblad heeft vanaf 1 januari 1997 het Nederlands Archievenblad (NAB) en het Nieuws van Archieven vervan gen. Het Archievenblad verschijnt tien keer per jaar en houdt u op de hoogte van de ontwikkelingen binnen het vakgebied. De abonnementsprijs van het Archievenblad is vastgesteld op fl 120,- per jaar (Nederland), fl 145,- per jaar (buitenland). Studenten binnen Nederland kunnen zich onder overlegging van een kopie van hun collegekaart/inschrijvingsbewijs abon neren op het Archievenblad tegen het gereduceerde tarief van fl 65,- per jaar. Zowel in het nulnummer van jl. augustus als in het laatste Nieuws van Archieven, staat vermeld wat u moet doen als u een een abonnement op het Nieuws van Archieven, het Nederlands Archievenblad of op beide bladen had. Voor alle duidelijk heid herhalen wij dit hier nogmaals: Abonnement op het Nederlands Archievenblad Ontving u het Nederlands Archievenblad, dan is uw abonnement automatisch omgezet in een abonnement op het Archie venblad. U ontvangt dit vanaf januari 1997 tien keer per jaar. U hoeft dus geen actie te ondernemen. Abonnement op het Nederlands Archievenblad en het Nieuws van Archieven Ook als u het Nederlands Archievenblad samen met het Nieuws van Archieven ontving, is uw abonnement automatisch omgezet in een abonnement op het Archievenblad. U ontvangt dit vanaf januari 1997 tien keer per jaar. U hoeft dus geen actie te ondernemen. Abonnement op het Nieuws van Archieven Ontving u alleen het Nieuws van Archieven, stuur dan bijgevoegde antwoordkaart in om aan te geven dat u dit abonnement wilt omzetten in een abonnement op het Archievenblad. Indien u geen actie onderneemt ontvangt u geen nieuwe afleverin gen meer van het Archievenblad. Nieuwe abonnees Wilt u graag het Archievenblad tien keer per jaar ontvangen, dan hoeft u slechts bijgevoegde antwoordkaart op te sturen. U krijgt dan automatisch de volgende afleveringen van het Archievenblad toegezonden. 100/1 januari 1997

Archievenblad | 1997 | | pagina 2