bonnement op het Archievenblad RESTAURATIE ATELIER HELMOND RESTAURATIE ATELIER HELMOND Massaconservering Restauratie en conservering van papier, leder en perkament Molenstraat 121, 5701 KB Helmond, tel: 04920 - 49555. Handmatig ontzuren van delen Machinaal ontzuren van losbladig materiaal (o.a. kranten) Charters en zegels •Boeken in leder en perkament •Prenten, tekeningen en kaarten Vrijblijvende offertes Maken van restauratieplannen Advisering en nazorg •Archivistische ondersteuning door eigen archiefmedewerkers Excursies t.b.v. opdrachtgevers Koninklijke Vereniging van Archivarissen in Nederland p/a Bureau van Spaendonck Postbus 90154 500 LG Tilburg Abonnement op het Nederlands Archievenblad en het Nieuws van Archieven Abonnement op het Nieuws van Archieven Nieuwe abonnees Nulnummer augustus 1996 3 Frankeren als briefkaart chievenblad is op standvastige wijze 'uw jasje, maar ook met een nieuwe erlands Archievenblad en het Nieuws ;er per jaar gaan verschijnen en het n worden de lezers op de hoogte :n waarin het bestuur van de eigen blad zou gaan uitgeven. En wilde een tijdschrift uitbrengen dat niet betekende dat "daarmede ande- :eld de oorkondeleer, tegenwoordig meer een centrale plaats in de in bezighouden. Het archievenblad ut csonmzujze vereniging van Archivarissen in Nederland zal het eigen veremgingsnieuws en andere berichten buiten de redactie van het Archievenblad om, m een middenkatern in het Archievenblad uitbrengen. De advertentieruimte in het nul-nummer is gratis beschikbaar gesteld ten behoeve van met commerciële organisaties en er is door het bureau Sales Services een selectie gemaakt van aan aantal advertenties uit het Nieuws van Archieven ten behoeve van het nul-nummer van het Archievenblad. Een nieuwe vorm en een nieuwe formule is even wennen. Natuurlijk is de redactie benieuwd naar wat de lezers hiervan vinden. U kunt uw reacties sturen aan de redactie van het Archievenbladp.a. Gemeentearchief Schiedam, Korte Haven 133, 3111 BH Schiedam. Informatie over de wijze van abonneren, vindt u op de informatiestrook bij de antwoordkaart in dit blad. Het Archievenblad gaat met ingang van 1 januari 1997 het Nederlands Archievenblad (NAB) en het Nieuws van Archieven vervangen. Het Archievenblad verschijnt tien keer per jaar en houdt u op de hoogte van de ontwikkelingen binnen het vakgebied. De abonnementsprijs van het Archievenblad is vastgesteld op fl 120,- per jaar (Nederland), fl 145,- per jaar (buitenland). Studenten binnen Ne derland kunnen onder overlegging van een kopie van hun collegekaart/inschrijvingsbewijs het Archievenblad volgens studentenabonnement, fl 65,- per jaar, verkrijgen. Wat moet u doen als u nu een abonnement heeft op het Nieuws van Archievenhet Nederlands Archievenblad of op beide bladen? Abonnement op het Nederlands Archievenblad Als u het Nederlands Archievenblad ontvangt, zal uw abonnement automatisch worden omgezet in een abonnement op het Archievenblad. U ontvangt dan vanaf januari 1997 tien keer per jaar het Archievenblad. U hoeft dus geen actie te ondernemen. Als u het Nederlands Archievenblad samen met het Nieuws van Archieven ontvangt, zal uw abonnement automatisch worden omgezet in een abonnement op het Archievenblad. U ontvangt dan vanaf januari 1997 tien keer per jaar het Archievenblad. U hoeft dus geen actie te onder- nemen. Als u alleen het Nieuws van Archieven ontvangt, dient u bijgevoegde antwoordkaart in te sturen om aan te geven of u uw abonnement op het Nieuws van Archieven wilt omzetten in een abonnement op het Archievenblad. Indien u nog geen van de bestaande bladen ontvangt maar graag het Archievenblad gaat ontvangen, hoeft u slechts bijgevoegde antwoordkaart in te vullen. U gaat dan met ingang van januari 1997 het Archievenblad ontvangen.

Archievenblad | 1996 | | pagina 2