Gezocht: Een archivaris die verbindt m/v Dit profiel past bij jou: Dit is wat we van je verwachten: Je ziet jezelf als... Je weet het belang en de functie van onze archiefinstelling breed uit te dragen en veel mensen actief bij het werk te betrekken. Je bent in staat om ons kennisnetwerk verder uit te bouwen en het voor je eigen werkpraktijk in te zetten. Je volgt recente ontwikkelingen in het archiefveld en aanverwante vakgebieden en presenteert eigen Archieven vertellen ons over het verleden en verrijken zo bevindingen aan (archief)professionals. ons leven. Daarmee zijn archieven schakels tussen verleden en heden. Maar ook voor de toekomst is het nodig dat er archieven zijn die vertellen over het leven van vandaag Je bent communicatief vaardig en goed in staat je de dag. Daarom willen wij met een open en uitnodigende boodschap aan anderen over te brengen. houding samen met de mensen van vandaag zorgen voor Complexe vraagstukken ga je graag aan in teams met het archief van morgen. Ben jij de archivaris die collega's, andere experts in het informatie- en verbindingen legt? erfgoeddomein en pioniers in de samenleving. Je bent onafhankelijk en kunt zelfstandig besluiten nemen. Je draagt bij aan een goede informatiehuishouding Je gaat op een experimentele manier met voor de maatschappij van de toekomst. verandering om. Je hebt inzicht in de manier waarop informatie de Je vindt het leerproces net zo belangrijk als taakuitvoering van instellingen ondersteunt en kan de uitkomst. optimaliseren. Je zoekt naar creatieve en innovatieve manieren om informatie te ontsluiten en te beheren. Gedreven, flexibel, deskundig, creatief, leergierig, Je hebt een speurneus voor actuele en relevante transparant, bij de tijd, netwerker, nieuwsgierig, betrouwbaar, gebeurtenissen/informatie/archieven in ons betrokken. werkgebied en ziet wat onze archiefinstelling Past dit bij jou? Solliciteer dan per direct! hiermee kan doen. Yente Christiaanse, Mariam Heijne, Marieke Houtekamer, Lauren Romijn

Schetsboek | 2015 | | pagina 23