Akte van schenking De eerste ondertekenaar, hierna te noemen de schenker naam wonende te verklaart hierbij in volledige eigendom over te dragen aan de tweede onderte kenaar, hierna te noemen de archiefbeheerder naam wonende te het volgende archief (omschrijving archief) De archiefbeheerder verklaart de schenking en mitsdien de eigendom te aan vaarden. Aldus opgemaakt te plaats De eerste ondertekenaar datum De tweede ondertekenaar 222 Akte van opneming en bewaring De eerste ondertekenaar, hierna te noemen de bewaringgever naamwonende te en de tweede ondertekenaar, hierna te noemen de bewaringnemer naamwonende te verklaren te zijn overeengekomen dat de bewaringgever hierbij in bewaring geeft aan de bewaringnemer, die verklaart ter opneming en in bewaring te hebben ontvangen het volgende archief (omschrijving archief) De volgende voorwaarden dienen in 1 de bewaargeving en -neming geschiedt op kosten van de bewaringnemer en wordt aangegaan voor een periode van 10 jaar, waarna de overeenkomst geacht zal wor den van jaar tot jaar te worden verlengd, tot zij tenminste zes maanden voor het einde van de alsdan lopende termijn schriftelijk door een der partijen zal wor den opgezegd. 2 de bewaringnemer zal niet dan na zorg vuldig overleg met de bewaringgever en diens toestemming overgaan tot vernieti ging van bescheiden uit het inbewaringge- geven en -genomen archief. 3 de bewaringnemer heeft recht op aanvul lingen van het archief, zo mogelijk over te dragen in blokken van 5 jaar. 4 indien deze overeenkomst op verzoek van acht te worden genomen: de bewaringgever wordt beëindigd heeft de bewaringnemer het recht de kosten, verbonden aan het inbewaringnemen en het beheer, in rekening te brengen. Desge wenst kunnen hieromtrent bij het opma ken van de overeenkomst bepalingen wor den vastgelegd. 5 de bewaringnemer verplicht zich strikt de hand te houden aan nadere bepalingen die de openbaarheid van het archief beper ken. 6 de eigendom blijft bij de bewaringgever. 7 de bewaringgever heeft te allen tijde recht op inzage in het in bewaringgegeven ar chief. 8 de bewaringnemer is verplicht het archief in goede staat te bewaren (zoals bepaald in de Archiefwet, artikel 2, lid 1). Nadere bepalingen (o.a. ten aanzien van de openbaarheid): Aldus opgemaakt te plaats De eerste ondertekenaar datum De tweede ondertekenaar 223

Nederlandsch Archievenblad | 1985 | | pagina 5