Oorkonden/eer H 24 M 14 drs. M. Dillo, bewerker van het oorkondenboek van Noord- Brabant, drs. E. J. Harenberg, bewerker van het nieuwe oorkondenboek van Gelre en Zutphen. M 40 Paleografie, beperkt tot teksten in het Nederlands drs. J. E. A. Boomgaard, archivaris van het Hoogheemraadschap van Rijnland, drs. W. F. M. Brieffies, gemeentearchivaris van Hoorn, Th. J. Poelstra, gemeentearchivaris van Vlaardingen. Ordenen en beschrijven van archieven drs. H. Bordewijk, gemeentearchivaris van 's-Gravenhage, P. J. Horsman, medewerker bij de centrale directie van de rijksarchief dienst, drs. R. M. E. Raaff, provinciaal inspecteur der archieven in Zuid- Holland, drs. A. J. M. den Teuling, provinciaal inspecteur der archieven in Drente. H 47 M 60 H 14 M 14 Hoofdzaken van de archiefwetgeving H 6 M 7 mr. J. D. C. de Vries, adjunkt-directeur van de rijks archiefschool. H 38 H 26 Registratuur van de rijksadministratie in de 19e eeuw H. A. J. van Schie, archivist bij de 2e afdeling van het algemeen rijksarchief. Het dossierstelsel en de toepassing van de U.D.C. J. van Delft, Hoofd Beheersdienst Gemeentepolitie in Hilversum, J. O. van de Vegte, gemeentearchivaris van Apeldoorn. Methodiek van het archiefonderzoek dr. Florence Koorn, adjunct-gemeentearchivaris van Haarlem, drs. J. P. Sigmond, directeur van de rijks archiefschool. Nederlandse en Latijnse paleografie drs. E. T. Suir, chartermeester bij het rijksarchief in Utrecht. (Hoofdzaken van de) historische chronologie mr. W. Downer, gemeentearchivaris van Leiden. Middeleeuws Latijn drs. Yvonne Scherf. Ambtelijk Nederlands vóór 1700 M 12 drs. J. M. van der Horst, wetenschappelijk medewerker aan de Universiteit van Amsterdam/docent M.O.-vrije leergangen, drs. J. Sparreboom, medewerker bij het P. J. Meertens-Instituut, bureau oorkondenboek Holland en Zeeland. Hoofdzaken van de geschiedenis van Nederland, waaronder begre- M 48 pen die van de staatsinstellingen van vóór 1813 drs. F. C. Berkenvelder, gemeentearchivaris van Zwolle, drs. S. Groenveld, wetenschappelijk medewerker aan de Rijksuni versiteit te Leiden, drs. J. Scheurkogel, docent M.O. - leergangen. (Hoofdzaken van de) geschiedenis van de Nederlandse rechtsinstel- H 10 M 8 lingen mr. A. M. Elias, wetenschappelijk hoofdmedewerker aan de Rijks universiteit te Leiden, mr. B. Chr. M. Jacobs, wetenschappelijk hoofdmedewerker aan de Katholieke Hogeschool te Tilburg. Inleiding tot de rechtswetenschap H 2 mr. B. Chr. M. Jacobs. Hoofdzaken van de staatsinrichting van Nederland M 8 mr. J. F. M. Spijkers-Smit. Geschiedenis van de kerkelijke instellingen in Nederland H 18 M 6 drs. H. ten Boom, chartermeester bij het gemeentearchief van Rot terdam, drs. H. L. P. Leeuwenberg, chartermeester eerste klas bij het rijk sarchief in Utrecht. Materiële zorg H6 M 6 ir. J. A. Muyselaar, leraar scheikunde. Hoofdzaken van beheer van prenten en kaarten H 6 M 6 P. Ratsma, hoofd van de topografisch-historische atlas van het ge meentearchief van Rotterdam. Gastdocen tschap Inleiding tot de genealogie H 4 M 4 P. P. G. Kolk. Financiële boekhouding H 4 M 4 H. B. N. B. Adam, medewerker bij de provinciale archiefinspectie in Gelderland. J. P. Sigmond (325]

Nederlandsch Archievenblad | 1984 | | pagina 7