Gemeentearchief Vlissingen De heer N. Veldhuis is per 1 augustus 1980 afgetreden als gemeentearchivaris en conser vator van het Stedelijk Museum wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd. Hij blijft nog werkzaam als gemeentearchivaris van Veere. Als archivaris van Vlis singen is hij opgevolgd door de heer C. H. J. Peters. Overleden De heer W. Zondervan, oud-archivaris van het streekarchivariaat De Liemers en Does burg, op 21 augustus 1980 op 71-jarige leeftijd. Dr. J. Schimmel, oud-gemeentearchivaris van Nijmegen, op 12 september 1980 op 53- jarige leeftijd. De heer L. M. W. J. M. Merkelbach van Enkhuizen, oud-archivaris van het Bisdom Breda en oud-streekarchivaris van Brabants Westhoek, op 17 september 1980 op 85- jarige leeftijd. Mr. A. P. van Schilfgaarde, oud-rijksarchivaris in Gelderland, op 9 oktober 1980 op 84-jarige leeftijd. De heer J. den Hoed, oud-streekarchivaris van Tiel-Buren-Culemborg, op 9 oktober 1980 op 48-jarige leeftijd. Afgevoerd als leden Dr. T. W. Jensma, Postbus 533, 3300 AM Dordrecht. Mevr. drs. J. v.d. Vlis-Ruseler, Zilverschoon 75, 8265 HE Kampen. Nieuw lid R. Braad, Navolaan 88, 6414 HH Heerlen. Nieuw aspirant lid Drs. J. P. Sigmond, Leeuwerikstraat 14, 2333 VZ Leiden. Aspirant-leden per 1 januari 1981 Mevr. C. J. M. Bakker, ARA I E. H. L. Bartholomeus, GA Eindhoven Mevr. J. W. T. M. Beekhuis-Snieders, RA Drenthe M. Beekhuis, GA Nijmegen M. H. Benschop, GA Dordrecht Mevr. drs. E. A. G. van den Bent, RA Utrecht Drs. J. E. A. Boomgaard, ARA II R. A. M. ter Bogt, GA Gouda E. T. J. Bos, GA Apeldoorn Mevr. A. ter Braake, GA 's-Gravenhage Mevr. N. M. Brandt, ARA I J. T. Brockmeier, GA Amsterdam Mevr. drs. C. M. P. F. van den Broek, RA Utrecht Drs. W. Coster, RA Groningen [604] H. J. Eijssens, GA Rotterdam J. W. Frank, GA Delft A. F. Franken, RA Zeeland Mevr. E. J. M. Glas, ARA kaartenafdeling J. W. Hagen, GA Eindhoven J. N. Hanemaaijer, GA 's-Gravenhage R. M. Haubourdin, RA Noord-Brabant F. van der Hart, StrA Krimpenerwaard Mevr. I. Heidebrink, RA Noord-Holland Drs. A. B. Hendriks, GA Leiden M. S. M. Hendrikx, GA Dordrecht W. A. Hoffstadt, RA Overijssel Drs. O. W. Hoogerhuis, ARA II J. J. Hoogstins, RA Groningen Mevr. H. P. Huizinga, RA Noord-Holland T. H. P. M. Janssen, GA Roermond J. de Jong, ARA III J. G. A. Jongeneel, Hoogheemraadschap Delfland Mevr. I. H. M. J. Kemperman-Wilke, GA Utrecht Jhr. R. H. M. van Kinschot, ARA II G. Kobes, GA Tilburg P. P. G. Kolk, GA Gorinchem J. W. van Kronenberg, RA Limburg W. J. de Leur, GA Rotterdam Drs. A. G. M. Lindner, GA Deventer Drs. P. C. B. Maarschalkerweerd, RA Utrecht H. Nagelhout, GA Zwolle Drs. D. D. M. van Nieulande, RA Groningen G. G. A. M. Otten, GA Breda Mevr. F. F. Petrona, ARA II Drs. J. C. van der Ploeg, GA Groningen Mr. V. J. G. H. Poos, GA Nijmegen W. D. Post, ARA I F. H. M. Roebroeks, GA Maastricht Mevr. R. Rosing, GA Arnhem Drs. P. F. Schevenhoven, RA Overijssel Mevr. A. M. L. van Someren, RA Limburg G. Timmerman, Waterschap de Groote Waard J. J. de Valk, RA Noord-Brabant P. van der Veer, RA Friesland Mevr. M. T. L. van der Veldt, RA Inspektie G. J. Vermij, StrA Aalten, Dinxperloo, Wisch A. Vos, GA Utrecht A. J. R. M. de Warrimont, GA Maastricht [605]

Nederlandsch Archievenblad | 1981 | | pagina 55