Aanvullingen en correcties op de staat van het Nederlandse Archiefwezen c.a. per 1 juni 1972, opgenomen in de vorige aflevering van het Nederlands Archievenblad Bij de Eerste Afdeling van het Algemeen Rijksarchief moet worden toege voegd: Chartermeester (a.o.): drs. B. J. Slot (in opleiding voor I) Bij het Rijksarchief in Zeeland leze men: Chartermeester: jhr. dr. G. F. Sandberg (I) Bij het Rijksarchief in Overijssel leze men: Archivist: C. Z. Halfman (II) Adm. ambt. C II: J. A. Molhoek De opgave van het Rijksarchief in Limburg moet luiden als volgt: Rijksarchief in Limburg St. Pieterstraat 7, Maastricht, tel. (043) 17051 Rijksarchivaris: drs. M. K. J. Smeets (I) Hoofdchartermeester: mej. dr. E. M. Th. W. Nuyens (I) Chartermeester I: drs. J. A. K. Haas (I) Adj. archivist A: P. A. W. Dingemans (II) Adj. archivist A: G. J. M. Hoedemakers (II) Adj. archivist: A. M. S. van Hees (II) Adm. ambt. C II: J. J. Veenhof Restaurateur/boekbinder: J. G. M. Henket De opgave van de Gemeente Arnhem moet luiden als volgt: Gemeente Arnhem Koningstraat 32, 2e etage, tel. (085) 457111 Archivaris: mr. K. Schaap (I) Adjunct-archivaris: drs. P. R. A. van Iddekinge (I) gemeentelijke archiefinspectie Hoofdcommies B: A. S. Stempher (II) inventarisatie, voorbereiding van publikaties en inlichtingendienst Hoofdcommies A: drs. J. P. Vredenberg (I) Assistente (klerk): mej. C. Seebach Documentalist: A. Schoonderbeek administratie en technische dienst Klerk: mej. C. E. Lapian Fotografe: mevr. G. H. de Boer-Mogendorff 236 Bij de Gemeente Delft moet worden toegevoegd: Hoofdcommies: H. W. van Leeuwen (II) Bij de Gemeente Nijmegen moet worden toegevoegd: genealogisch onderzoek Adjunct-commies A: H. A. M. Janssen (II) Bij de Archivarissen van Hervormde gemeenten moet vóór de naam van drs. H. R. van Ommeren (I) worden gelezen: Deventer. Nieuw adres Gemeentearchief van 's-Gravenhage Van 2 oktober 1972 af is het Gemeentearchief van 's-Gravenhage gevestigd in het Gemeentelijk Administratie Kantoor Loosduinseweg 17, 's-Gravenhage 2028, tel. (070) 648904. Van 1 november 1972 af zal de studiezaal wederom voor het publiek zijn geopend. Beperkte opening studiezaal rijksarchief in Limburg. Van 9 oktober 1972 af is de studiezaal van het rijksarchief in Limburg op maandag tot en met vrijdag van 9 tot 14 uur voor het publiek geopend. Zulks in verband met omvangrijke verplaatsingen, uitbreiding en controle van de archieffondsen in de de pots, waarbij praktisch het gehele archiefpersoneel betrokken is. Verwacht wordt, dat begin december weer tot de gewone openingstijden van 9 tot 17 uur zal kunnen worden teruggekeerd. 237]

Nederlandsch Archievenblad | 1972 | | pagina 39