Voornaamste overige archieven en archiefbeherende instellingen Koninklijk Huisarchief Noordeinde 74, 's-Gravenhage, tel. (070) 600756 Directeur: drs. E. Pelinck Hoofdarchivist: A. J. Ubels (II) Archivist: A. F. Ubels (11) Bibliotheek-assistente: mej. C. A. M. Donders Archief van het Huis Bergh p/a Rijksarchief in Gelderland, tel. ('s morgens) (085) 420148 Archivaris: mr. A. P. van Schilfgaarde (1) Stichting Centraal bureau voor genealogie Nassaulaan 18, 's-Gravenhage, tel. (070) 180866 Gedelegeerde van het bestuur: H. L. Kruimel (II) Conservator (referendaris): W. Wijnaendts van Resandt Hoofd van de afd. Onderzoek en inlichtingen (hoofdcommies A): C. W. Delfortene Ambt. belast met archiefonderzoek (hoofdcommies): D. van Duyn (II) Wet. medewerkers (adjunct-commiezen): E. S. Rohlfs, P. A. Christians, me), van den Bosch (}/2 dagen) Redacteur Ned. Adelsboek: W. H. Avelingh (II) l}/2 dagen) Redecteur Ned. Patriciaat (hoofdcommies): F. J. Pronk Hoofdafd bibliotheek en verzamelingen (hoofdcommies): N. H. Luigies Hoofd studiezaal (adjunct commies A): jkvr. A. A. C. M. barones van Voorst tot Voorst iy2 dagen) Assistente studiezaal (adjunct commies): mevr. J. barones van Dedem-Weysche (Vi dagen) Koninklijk Nederlands genootschap voor geslacht- en wapenkunde Bleijenburg 5, 's-Gravenhage, tel. (070) 113093 Bibliothecaris en algemeen beheerder: E. J. C. Boutmy Conservator van de collecties: P. G. P. Meijboom Wetenschappelijk medewerkster: mej. Tha. van Alff Katholiek Documentatie Centrum (van de Katholieke Universiteit van Nijmegen) Erasmuslaan 36, Nijmegen, tel. (08800) 58711, toestel 2412 of 24 Directeur: drs. J. H. Roes Archivaris: W. A. A. Mes (II) Stichting Atlas van Stolk Groene Wetering 11, Rotterdam 3016, tel. (010) 122627 132] Conservatrice: mej. W. A. H. Crol Wetensch. assistent: drs. M. E. Deelen Restaurateur: P. J. Uigtvoet Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie Herengracht 474, Amsterdam-C., tel. (020) 243312 Directeur: dr. L. de Jong Adjunct-directeur: drs. A. H. Paape Wet. medewerker (hoofd-administrateur): dr. B. A. Sijes Wet. medewerker (administrateur): A. J. van der Leeuw Wet. medewerker (referendaris): drs. N. K. C. A. in 't Veld afdelingen beheer en bibliotheek Hoofd afd. beheer (referendaris): drs. C. J. F. Stuldreher Archivaris (commies A): J. Zwaan (II) Assistent afd. beheer en plv. bibliothecaris (adjunct-commies): mej. P. C. Gerritse Bibliothecaris (referendaris): drs. E. G. Groeneveld afdeling beschrijving Hoofd afdeling beschrijving (referendaris): mevr. mr. E. Groeneveld-Ottow Medewerkster (adjunct-commies): mevr. A. H. Schölvinck-Stork Indische afdeling Hoofd Indische afdeling (referendaris): drs. R. de Bruin Plaatsvervangend hoofd (hoofdcommies): F. de Rochemont (II) administratief personeel Assistent afd. beheer (adm. ambtenaar C I): F. J. Vooren Assistent afd. beheer (adjunct-commies): P. F. F. van Leeuwen Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis Herengracht 262-266, Amsterdam, tel. (020) 246671 Directeur: prof. dr. Fr. de Jong Edz. Onderdirecteur: Ch. B. Timmer internationale organisaties drs. J. R. van der Leeuw (II) Nederland, België, Luxemburg Mevr. drs. J. M. Welcker, mej. drs. M. A. H. Campfens (in opleiding voor 1) H. D. Hondius (II) en L. E. G. Schwidder (II) Centraal Europa (Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland) H. P. Harstick M. A. G. Langkau M. A. drs. G. R. van der Ham [133]

Nederlandsch Archievenblad | 1972 | | pagina 30