Prentenverzameling Hoofd (chartermeester B): mej. L. J. van der Haer (II) Wnd. hoofd (commies B): C. A. J. Bastiaenen (II) Bibliotheek Hoofd (hoofdcommies B): P. J. G. Verburgt (II) Wnd. hoofd (commies A): S. E. Veldhuizen (II) Adjunct-commies A: mej. J. F. M. Wentholt (II) Adm. ambtenaar B: W. Roos Hoofd archiefbinderij (museumassistent C): W. Kunz Gemeente Leiden Boisotkade 2a, tel. (01710) 20191 en 34421 Archivaris: mr. W. Downer (I) Chartermeester I: drs. B. N. Leverland (l) Adjunct-chartermeester (a.o.): drs. R. C. J. van Maanen (in opleiding voor I) Archivist A: C. J. Pelle (II) Archivist: G. Teleng (II) Adjunct-archivist: P. J. M. de Baar (II) Adm. ambtenaar (hoofdcommies): H. J. A. Henkes Beheerder prentenverzameling (commies): J. W. C. Postel Bibliotheek-assistente (adj.-commies A): mej. L. M. van Riemsdijk Gemeente Maassluis Govert van Wijnkade 30, tel. (01899) 2811 Archivaris: B. Ringeling (II) Gemeente Naaldwijk Herenstraat 19, tel. (01740) 4445 Archivaris: B. Ringeling (II) Gemeente Rotterdam Matthenesserlaan 315, tel. (010) 254950 Algemeen Archivaris: drs. R. A. D. Renting (I) Adjunct-archivaris (conservator eerste klasse): drs. B. Woelderink (l) Adjunct-commies (secretaresse van de archivaris): mej. M. van Persie Inventarisatie en inlichtingendienst Conservator: drs. F. A. M. Schoone (I) Wetensch. assistent: drs. R. H. Krans (in opleiding voor I) Hoofdcommies: J. G. B. Nieuwenhuis (II) Eerste commies (chef studiezaal): J. C. Okkema (II) [120] Eerste adjunct-commiezen: A. F. Hoppener en A. M. van der Woel, beiden in opleiding voor II) Bureelchef (indiceringsambtenaar): J. van der Eist Adjunct-commiezen: mej. V. M. de Waal Malefijt (II), D. van Wingerden en H. de Beer (beiden in opleiding voor II) Archiefinspectie Gemeentelijke archiefinspecteur (adj.-administrateur): H. W. van Veldhuizen (II) Eerste hoofdcommies: E. J. Eeftink (in opleiding voor II) Bibliotheek Hoofdcommies (chef bibliotheek): J. C. Otte Commies: J. de Baat den Haan Eerste adjunct-commies: C. Zevenbergen Topografisch-historische atlas Eerste hoofdcommies (chef topogr.-hist. atlas): P. Ratsma Eerste adjunct-commiezen: mevr. J. W. de Wreede-Koppenol (II) en A. Gordijn Geluidsdocumentatie Eerste commies: mevr. A. J. Spijkman-Visser Eerste adjunct-commies: R. P. van Broekhoven Overige documentatie Commies: mej. M. Ramperti (beheer portretten, prentbriefkaarten, affiches en werkzaamheden Rotterd. Jaarboekje) (II) Adjunct-commies: A. Stam (Rotterd. couranten) Contemporaine geschiedschrijving en interne voorlichting van het gemeente bestuur Referendaris: mr. dr. P. Lucas Administratief personeel Commies: F. J. Siahaya (financ. en personeelsadministratie) Assistentes B: mevr. J. Boontjes-Levering en mevr. J. E. Molekamp-de Bruijn Technische en Huishoudelijke dienst Restaurateurs Technicus C (chef): G. Morra Technicus A: Th. Elderhorst Technicus: F. Verboom Assistent (leerling-boekbinder): D. F. van Geenen Fotografen Eerste fotograaf-commies (chef): H. M. Vrijmoet 121

Nederlandsch Archievenblad | 1972 | | pagina 24